mdh Sp. z o.o.

Sprzęt rehabilitacyjny

mdh Sp. z o.o.

Dokładny adres: ul. ks. W. Tymienieckiego 22/24

Miejscowość: 90-349 Łódź

Telefon: 42 674 83 84

Strona internetowa: http://www.mdh.pl/

biuro@mdh.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Polski Polski

Polecane

Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 25 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania Klientom. Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców mdh realizuje również projekty dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów (urządzenia pionizujące). Oferuje też serwis oraz doradztwo techniczne i medyczne w zakresie swojej oferty asortymentowej.

Od początku działalności firma wprowadziła na rynek szereg własnych marek, które dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa, dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Aktualnie produkty dostępne są na terenie Japonii, Turcji, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Grecji.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości wykwalifikowany personel firmy mdh udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. 
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu http://przyjazniseniorom.com/

mdh Sp. z o.o.
ul. ks. W. Tymienieckiego 22/24
90-349 Łódź

42 674 83 84 http://www.mdh.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama