Osteomedica Więcej Niż Rehabilitacja

Opieka i rehabilitacja

Osteomedica Więcej Niż Rehabilitacja

Dokładny adres: ul. Topolowa 4/u4

Miejscowość: 05-300 Mińsk Mazowiecki

Telefon: 888 444 966

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak, aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach.
 
W naszej pracy stosujemy szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych, dających gwarancję najwyższej skuteczności zarówno w przypadku osób z drobnymi urazami, jak i niepełnosprawnych.
 
Sukces zawdzięczamy, łączeniu najnowszych technik manualnych dostępnych na rynku oraz tradycyjnych metod rehabilitacyjnych – takie zestawienie pozwala na osiąganie bardzo zadowalających efektów.
 
By móc działać jeszcze skuteczniej konieczne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji. To właśnie dlatego poszerzamy naszą wiedzę, systematycznie biorąc udział w szkoleniach, prowadzonych przez twórców metod rehabilitacyjnych oraz uznanych autorytetów z Polski i zagranicy w zakresie fizjoterapii.
 


Polecamy

Dla starszej Pani i starszego Pana -  Dom „Zalesie Vita”

Dla starszej Pani i starszego Pana - Dom „Zalesie Vita”

Dom „Zalesie Vita” to niezwykłe miejsce, gdzie wytchnienie znajdą samotne starsze osoby, zmęczone obowiązkami codziennego życia. To właśnie tam, seniorzy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Walory krajobrazowe sprzyjają tu poprawie kondycji psychofizycznej Mieszkańców, a w sosnowym ogrodzie przy domu, Podopieczni mogą spędzać beztroskie chwile relaksu w otoczeniu drzew i krzewów.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wypoczynek seniora Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama