Dla starszej Pani i starszego Pana - Dom „Zalesie Vita”

Dla starszej Pani i starszego Pana -  Dom „Zalesie Vita”
 

„Ciepła i rodzinna atmosfera, w której łatwiej poczuć się jak u siebie w domu”.

 
Dom Seniora „Zalesie Vita” usytuowany jest nieopodal Zalesia Górnego - popularnej, podwarszawskiej miejscowości wypoczynkowej znajdującej się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
 
To kameralna placówka, gdzie zamieszkać może jedynie 30 osób. W tak niewielkim gronie zdecydowanie łatwiej jest nawiązać bliższe, trwalsze relacje i stworzyć rodzinną atmosferę. Wytchnienie znajdą tu samotne starsze osoby, zmęczone obowiązkami codziennego życia. To właśnie w tym szczególnym miejscu, seniorzy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Walory krajobrazowe sprzyjają tu poprawie kondycji psychofizycznej Mieszkańców, a w sosnowym ogrodzie przy domu, Podopieczni mogą spędzać beztroskie chwile relaksu w otoczeniu drzew i krzewów. 

Na Mieszkańców czeka tam serdeczne grono fachowców: pielęgniarek, lekarzy, opiekunów, rehabilitantów oraz instruktorów. To właśnie oni dbają o zdrowie i poczucie bezpieczeństwa Pensjonariuszy, otaczając ich ciepłem, dając wsparcie, służąc pomocą. Podopieczni mają tam zapewnioną całodobową opiekę. Są pod stałą kontrolą lekarza internisty i w miarę potrzeb mogą korzystać z konsultacji i badań kontrolnych  u lekarzy specjalistów.

 

Aktualnie właściciele placówki zapraszają
do skorzystania ze specjalnej oferty
 w Domu „Zalesie Vita”
 
Dla Państwa,
którzy zamieszkają w domu seniora
w terminie od 01.08.2017 r. do 31.10.2017 r.
przewidziano rabat -10%

 


Więcej informacji na temat usług, jakie oferuje placówka można przeczytać w tym miejscu: #Dom "Zalesie Vita"


Zdjęcie: Dom "Zalesie Vita"
 

« Wróć

Poleć ten obiekt: