Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze
Leśny Dom Seniora  to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.


Pomysł na Leśny Dom Seniora zrodził się z marzeń i oczekiwań jego Właścicieli, jakie sami mieli wobec tego typu ośrodka, mając na uwadze potrzeby własnych Rodziców, najbliższych i samych siebie.
Obiekt ten został wybudowany od podstaw. Pozwoliło to na zaprojektowanie miejsca, w którym można spędzić najpiękniejsze lata swojego życia, dbając o indywidualne potrzeby i oczekiwania Seniorów.
 

W Leśnym Domu panuje prawdziwie domowa atmosfera. To fundament dobrego nastroju na co dzień. Dlatego Zespół placówki tworzą osoby zaangażowane i otwarte. Wszyscy Pracownicy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy zawodowej.
Dla Właścicieli domu ważne jest, by Seniorzy mieli więcej czasu dla siebie – na realizację swoich pasji i zainteresowań, nawiązywanie znajomości i przyjaźni czy swoje ulubione aktywności.

 

Zapraszamy do nowo powstałego domu seniora na pobyty długo i krótkoterminowe. Leśny Dom Seniora w Piastowie ma ambicję stać się dla Państwa drugim Domem, do którego będziecie Państwo wracać, za którym będziecie Państwo tęsknić i w którym spędzicie Państwo jesień swojego życia.

 

 

http://lesnydomseniora.pl/

« Wróć

Poleć ten obiekt: