Mazovia Medical Plus.Transport Medyczny

Transport medyczny

Mazovia Medical Plus.Transport Medyczny

Dokładny adres: ul. Spacerowa 29

Miejscowość: 05-870 Błonie

Telefon: 48 728 595 310

Obsługa klientów w językach:


NZOZ MAZOVIA MEDICAL PLUS to szybko rozwijająca się firma, która działająca na rynku medycznym. Firma specjalizuje się w transporcie medycznym i zabezpieczeniach medycznych imprez masowych na terenie całego kraju oraz na terenie UE.
Jakość naszych usług opieramy na dbałości o wykształcenie medyczne naszych współpracowników (lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarzy), popartej wieloletnim doświadczeniem zawodowym nabytym w najlepszych jednostkach Systemu Ratownictwa Medycznego w Polsce. Usługi świadczymy korzystając z własnego sprzętu uznanych najlepszych światowych marek.
 
Firma realizuje przewozy chorych i niepełnosprawnych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, na zlecenie lekarzy POZ oraz od osób prywatnych.


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt