Provita Centrum Medyczne i Rehabilitacyjne

Opieka i rehabilitacja

Provita Centrum Medyczne i Rehabilitacyjne

Dokładny adres: ul. Grunwaldzka 7A

Miejscowość: 59-700 Bolesławiec

Telefon: 75 644 71 71

Strona internetowa: provita-s.com.pl

rejestracja@provita-s.com.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne "Provita" jest częścią Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "Provita". Jest to całkowicie prywatne przedsięwzięcie, bazujące na wiedzy, doświadczeniu, finansowaniu założycieli (właścicieli). Wieloletnie doświadczenia wyniesione z pracy w Państwowej Służbie Zdrowia oraz równolegle w lecznictwie prywatnym, zaowocowały możliwością opracowania zasad (organizacyjnych, prawnych, merytorycznych) funkcjonowania na trudnym rynku usług medycznych. Naczelna zasada Firmy wymaga od wszystkich pracowników czysto ludzkiej, życzliwej, empatycznej postawy wobec drugiego człowieka (pacjenta, klienta, współpracownika, interesanta), co wbrew pozorom nie zawsze bywa łatwe do wyegzekwowania. Dlatego zatrudniamy takich ludzi, którzy podczas praktyk, bezpośredniej pracy z ludźmi, wykazują się odpowiednimi cechami osobowości. Dopiero na bazie takich cech, można kształcić się pod względem merytorycznym i osobistym. Stałe, cykliczne doskonalenie zawodowe, to kolejny warunek rzetelnej, dobrej usługi. Większość pracowników kontynuuje naukę (studia, studia podyplomowe, doktoraty, kursy dokształcające). Zespół terapeutyczny rozrasta się zarówno pod względem liczebności, jak również poziomu wiedzy, a co za tym idzie różnorodności i jakości usług.

Zajmujemy się ludźmi potrzebującymi pomocy medycznej w zakresie diagnostyki, terapii, profilaktyki, pielęgnacji, zaopatrzenia ortopedycznego. Naszymi pacjentami są ludzie cierpiący na dolegliwości narządu ruchu, chorzy po urazach, w trakcie leczenia chorób organicznych (np. stwardnienie rozsiane, choroby reumatyczne, po wylewach, inne), po operacjach. Naszą ofertę kierujemy także do osób zdrowych, chcących zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych. W tym celu organizujemy zajęcia edukacyjno-korekcyjne, adresowane do tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia (urzędnicy, ekonomiści, informatycy, inne grupy zawodowe), mające na celu kompensację przeciążeń statycznych. Jednocześnie proponujemy badania profilaktyczne oraz edukację w dziedzinie umiejętności zachowania i podtrzymywania zdrowia oraz sprawności. Jednak to co najważniejsze, to fakt, iż mamy skuteczną propozycję dla tych chorych, którym klasyczna medycyna nie jest w stanie pomóc ze względu na czynnościowe podłoże choroby (w badaniach obiektywnych nie ma żadnych zmian, a objawy są często bardzo dokuczliwe, różnorodne, mogące dotyczyć praktycznie wszystkich układów i narządów).
 
Źródło: www.provita-s.com.pl
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Provita Centrum Medyczne i Rehabilitacyjne
ul. Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

75 644 71 71 provita-s.com.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama