Dom Seniora PARAISO

kwatera prywatna

Dom Seniora PARAISO

Dokładny adres: ul. Wiejska 5

Miejscowość: 43-438 Brenna

Telefon: 33 484 77 00

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


Dom Seniora PARAISO w Brennej powstał z myślą o osobach starszych, które w ciepłej, domowej atmosferze zechcą spędzać aktywnie czas, nie zapominając przy tym o swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. 
 
Dom Seniora PARAISO w Brennej oferuje szeroki zakres usług w obszarze opieki nad osobami w podeszłym wieku. Co więcej, świadczy swoje usługi przy zachowaniu najwyższych światowych i europejskich standardów. Mieści się w pięknej i spokojnej okolicy na obrzeżach miejscowości Brenna. Ośrodek zlokalizowany jest zaledwie 200 metrów od kompleksów leśnych. Ponadto, panuje tam mikroklimat oraz czyste świeże powietrze, które pozwalają w ciszy i spokoju obcować z pięknem górskiej przyrody.
 
W otoczeniu Domu urządzono tereny zielone, które są doskonałym miejscem do relaksu lub odpoczynku na łonie natury. Ogród z drewnianymi altankami, alejami spacerowymi i dużym oczkiem wodnym oraz kamienną kapliczką, pozwalają Pensjonariuszom na spacery i korzystanie ze świeżego powietrza, w dowolnie wybranej chwili. Natomiast w okresie wiosenno-letnim stanowią miejsce odwiedzin i spotkań ze znajomymi lub rodziną.
 
Do dyspozycji Mieszkańców Domu Seniora PARAISO w Brennej oddany jest budynek dwukondygnacyjny z charakterystyczną wieżą. Znajduje się tam 99 miejsc. Ponadto, wyposażony jest w estetycznie urządzone pokoje z łazienkami.
 
W ośrodku do dyzpozycji Mieszkańców znajdują się pokoje:
- 1 osobowe: dwa pokoje,
- 2 osobowe: trzydzieści pięć pokoi ,
- 3 osobowe: dziewięc pokoi.

Każdy pokój wyposażony jest w nowe komplety mebli: łóżko z materacem, szafę z szufladami, szafkę nocną, stolik - toaletkę, system sygnalizacji przywoławczej, TV, telefon oraz Internet.
 
Placówka posiada również rozbudowaną ofertę zabiegów rehabilitacyjnych. W jej ramach znajdują się: usprawniania ruchowe, zajęcia fizjoterapeutyczne, masaże, terapia zajęciowa, badania diagnostyczne oraz inne zabiegi rehabilitacyjne. W cenie pobytu znajduje się: pięć zabiegów rehabilitacyjnych zgodnych z zaleceniem lekarza, dostęp do groty solnej, jacuzzi, sali fitness. Istnieje jednak możliwość zamówienia zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkową opłatą.
 
Na uwagę zasługuje również fakt, że w ramach opieki nad osobą starszą Dom Seniora PARAISO oferuje również pobyty dzienne, bez całodobowej opieki.

W tym obszarze placówka zapewnia:
- opiekę pielęgniarską,
- opiekę pielęgnacyjną,
- specjalistyczną terapię,
- wyżywienie oraz napoje (woda, kawa, herbata, kompot),
- możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkowa opłatą,
- możliwość skorzystania z organizowanych wycieczek za dodatkową opłatą.
 
Nad bezpieczeństwem Mieszkańców czuwa grono wykwalifikowanych specjalistów. 
Wśród nich należy wymienić:
- personel zarządzający i administracyjny,
- lekarz pierwszego kontaktu oraz lekarze specjaliści,
- pielęgniarki ze specjalistycznym przygotowaniem z zakresu opieki długoterminowej,
- psycholog,
- fizjoterapeuci i terapeuci zajęciowi,
- opiekunki,
- kucharze,
- personel pomocniczy.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt