Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sosnowa Aleja”

Opieka i rehabilitacja

Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sosnowa Aleja”

Dokładny adres: Wardzyn 97

Miejscowość: 95-006 Brójec

Telefon: 42 226 90 10

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sosnowa Aleja” rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2014 roku. Znajdujemy się w miejscowości Wardzyn, gmina Brójce k. Łodzi. Obiekt jest doskonale widoczny z trasy prowadzącej z Brójec do Czarnocina. Lokalizacja zapewnia pacjentom ośrodka komfort poprawy stanu zdrowia w ciszy i spokoju. W pogodne dni pensjonariusze mają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni. Nowoczesne wyposażenie oraz komfortowo urządzone sale zapewniają wysoki standard pobytu. Cały budynek i otoczenie pozbawione są barier architektonicznych, a przestronna winda zapewnia łatwą komunikację pomiędzy trzema kondygnacjami.  Ośrodek specjalizuje się w opiece długoterminowej i rehabilitacji.
 
Wszystkim pacjentom placówka zapewnia standard wymagany przez NFZ w zakresie opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i fizjoterapeutycznej.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy „Sosnowa Aleja” Sp. z o.o. z siedzibą w - Wardzyn 97, 95-006 Brójce jest podmiotem prowadzącym przedsiębiorstwo lecznicze - Zakład Opiekuńczo Leczniczy wpisane przez wojewodę łódzkiego do rejestru przedsiębiorstw leczniczych pod numerem księgi rejestrowej 000000164101.
 
Oferta ośrodka:
- całodobowa opieka pielęgniarska,
- opieka fizjoterapeutów, rehabilitantów, psychologa, terapeuty zajęciowego,
- regularna opieka lekarska obejmującą także konsultacje u lekarzy specjalistów.
 
Placówka świadczy usługi medyczne dla pacjentów przewlekle chorych, którzy zakończyli leczenie szpitalne, a z powodów  zdrowotnych nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Ośrodek podejmuje także opiekę nad pacjentami w stanie wegetatywnym, którzy wymagają żywienia dojelitowego i pozajelitowego dietami leczniczymi.

Nowoczesne wyposażenie Zakładu Opiekuńczego oraz komfortowo urządzone pokoje - z własnymi łazienkami i nowoczesną instalacją przywołującą zapewniają wysoki standard pobytu. Ośrodek jest całkowicie strzeżony i monitorowany.

Własna kuchnia zapewnia 5 urozmaiconych domowych posiłków dziennie z uwzględnieniem zalecanych diet.
Pacjenci mają możliwość odbywania praktyk religijnych na miejscu .
 
W ofercie ośrodka znajdują się również pobyty dzienne obejmujące:
 - opiekę pielęgniarską w godz. 9 – 18,
 - 3 pyszne posiłki z domowej kuchni - II śniadanie, obiad, podwieczorek,
 - uczestnictwo w zajęciach fizjoterapeutycznych i terapii zajęciowej,
 - dostęp do sali telewizyjnej i świetlicy.

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy ,,Sosnowa Aleja” przyjmuje pacjentów na zasadach komercyjnych wg określonego cennika oraz na podstawie umowy z NFZ.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt