Poradnia Geriatryczna - Diab Serwis S.C. Grażyna Popenda, Teresa Fijołek, Natalia Popenda, Maciej Fijołek

Poradnie geriatryczne

Poradnia Geriatryczna - Diab Serwis S.C. Grażyna Popenda, Teresa Fijołek, Natalia Popenda, Maciej Fijołek

Dokładny adres: ul. Józefa Ryszki 51

Miejscowość: 41-500 Chorzów

Telefon: 32 747 95 61, 32 247 61 90

Obsługa klientów w językach:


Jesteśmy z Państwem od 1997 roku. Nieustannie podwyższamy standard usług diagnostycznych, jak i terapeutycznych poprzez  systematyczne szkolenia personelu oraz rozwój pracowni diagnostycznych.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowe leczenie zaburzeń metabolicznych i ich powikłań.

Nasza przychodnia jest jedynym ośrodkiem na Śląsku prowadzącym kompleksową opiekę diabetologiczną zajmującym się specjalistycznym leczeniem, edukacją, wsparciem psychologicznym pacjenta i rodziny, promowaniem zdrowego trybu życia, zdrowe odżywianie, wprowadzanie aktywności ruchowej, między innymi metoda nordic walking w terapii chorych z cukrzycą i otyłością.

Geriatria zajmuje się leczeniem pacjentów w wieku podeszłym, szczególnie z zaburzeniami pamięci, osteoporozą, schorzeniami układu ruchu, niedokrwistością.

Zapewniamy:
- Opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu medycznego;
- Kompleksową diagnostykę geriatryczną;
- EKG;
- Densydometria (badanie gęstości kości);
- USG tarczycy;
- USG jamy brzusznej;
- Testy pamięciowe;
- Pełny zakres badań laboratoryjnych.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt