Centrum Rehabilitacji Ekovita

Opieka i rehabilitacja

Centrum Rehabilitacji Ekovita

Dokładny adres: ul. Klasztorna 23

Miejscowość: 42-200 Częstochowa

Telefon: 34 365 50 89

Strona internetowa: http://www.ekovita.net/

rejestracja@ekovita.net

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

O zdrowie Naszych Pacjentów dba kadra wysoko wyspecjalizowanych lekarzy z zakresu rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii oraz medycyny sportowej.  Wszyscy Nasi lekarze są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych jak i w warunkach ambulatoryjnych.
 
Lekarze specjaliści z medycyny sportowej i ortopedii wiele lat opiekują się sportowcami zarówno tymi uprawiającymi sport zawodowo jak i amatorsko.
 
Dbając o dobro wszystkich Pacjentów Nasza Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny a Nasi rehabilitanci systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje by pracować z Pacjentem wykorzystując najnowsze metody rehabilitacji w walce ze wszystkimi schorzeniami. Zdobyte doświadczenia w pracy z Pacjentami w ramach naszego Centrum pozwala dbać o Pacjenta zgodnie z najwyższymi standardami. Aby lepiej w poznać Naszą kadrę zapraszamy do Naszej Placówki.

Ekovita świadczy usługi zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie. 

 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Centrum Rehabilitacji Ekovita
ul. Klasztorna 23
42-200 Częstochowa

34 365 50 89 http://www.ekovita.net/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama