Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat

Wczasy dla seniorów

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat

Dokładny adres: ul. Wydmowa 9

Miejscowość: 76-156 Dąbki

Telefon: 94 314 80 51

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


SPA nad morzem Dukat Medical  to miejsce, gdzie całym ciałem i duchem poczujesz relaks i odprężenie.

Ośrodek zaprasza w wyjątkową podróż do świata Wellness i SPA, gdzie w komfortowych warunkach pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów każdy może zregenerować zdrowie, poprawić kondycję i odzyskać siły witalne.
Niezaprzeczalnym sprzymierzeńcem kuracji w Dukat Medical SPA jest wyjątkowe, morskie powietrze nasycone jodem i aerozolem morskim oraz piękne, szerokie plaże tworzące wspaniałe warunki do regeneracji zdrowia i wypoczynku.

SPA nad morzem Dukat Medical to komfortowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Dąbki, w miejscu, gdzie od morza oddziela go niewielki, zaledwie 50 metrowy pas zieleni. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje 2 i 3 osobowe, rodzinne typu studio oraz komfortowe apartamenty. Budynek jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych, posiada podjazd, jak i windy. Na ogrodzonym terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, miejsca wypoczynkowe, boiska sportowe oraz parking.
Na parterze budynku wydzielona jest strefa zdrowia i urody. W nowoczesnym Centrum Rehabilitacji, pod kontrolą lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu prowadzone jest lecznictwo uzdrowiskowe i specjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem naturalnych zasobów i metod leczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. W gabinetach odnowy biologicznej, przy blasku świec i aromacie wonnych olejków nasi goście poddają się zabiegom poprawiającym urodę i kondycję. Wyjątkowy relaks czeka naszych gości w strefie SPA. Znajdują się tam sauny, łaźnia parowa, jacuzzi, whirpool z przeciwprądami i kaskadą wodną, wanny do kąpieli aromatycznych oraz bicze szkockie.

Ośrodek posiada aktualne wpisy uprawniające do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania zorganizowanych grup.
Wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/32/0007/15 ważny do 05 czerwca 2018 r. uprawniający do organizowania turnusów rehabilitacyjnych
Wpis do rejestru ośrodków nr OD/32/0010/15 ważny do 16 lipca 2018 r. uprawniający do przyjmowania zorganizowanych grup na turnusy usprawniająco-rekreacyjne.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt