Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat

Wczasy dla seniorów

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat

Dokładny adres: ul. Wydmowa 9

Miejscowość: 76-156 Dąbki

Telefon: 94 314 80 51

Strona internetowa: www.dukatspa.pl

recepcja@dukatspa.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

SPA nad morzem Dukat Medical  to miejsce, gdzie całym ciałem i duchem poczujesz relaks i odprężenie.

Ośrodek zaprasza w wyjątkową podróż do świata Wellness i SPA, gdzie w komfortowych warunkach pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów każdy może zregenerować zdrowie, poprawić kondycję i odzyskać siły witalne.
Niezaprzeczalnym sprzymierzeńcem kuracji w Dukat Medical SPA jest wyjątkowe, morskie powietrze nasycone jodem i aerozolem morskim oraz piękne, szerokie plaże tworzące wspaniałe warunki do regeneracji zdrowia i wypoczynku.

SPA nad morzem Dukat Medical to komfortowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Dąbki, w miejscu, gdzie od morza oddziela go niewielki, zaledwie 50 metrowy pas zieleni. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje 2 i 3 osobowe, rodzinne typu studio oraz komfortowe apartamenty. Budynek jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych, posiada podjazd, jak i windy. Na ogrodzonym terenie znajdują się place zabaw dla dzieci, miejsca wypoczynkowe, boiska sportowe oraz parking.
Na parterze budynku wydzielona jest strefa zdrowia i urody. W nowoczesnym Centrum Rehabilitacji, pod kontrolą lekarzy oraz wykwalifikowanego personelu prowadzone jest lecznictwo uzdrowiskowe i specjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem naturalnych zasobów i metod leczenia oraz najnowocześniejszego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego. W gabinetach odnowy biologicznej, przy blasku świec i aromacie wonnych olejków nasi goście poddają się zabiegom poprawiającym urodę i kondycję. Wyjątkowy relaks czeka naszych gości w strefie SPA. Znajdują się tam sauny, łaźnia parowa, jacuzzi, whirpool z przeciwprądami i kaskadą wodną, wanny do kąpieli aromatycznych oraz bicze szkockie.

Ośrodek posiada aktualne wpisy uprawniające do organizowania turnusów rehabilitacyjnych oraz przyjmowania zorganizowanych grup.
Wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/32/0007/15 ważny do 05 czerwca 2018 r. uprawniający do organizowania turnusów rehabilitacyjnych
Wpis do rejestru ośrodków nr OD/32/0010/15 ważny do 16 lipca 2018 r. uprawniający do przyjmowania zorganizowanych grup na turnusy usprawniająco-rekreacyjne.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat
ul. Wydmowa 9
76-156 Dąbki

94 314 80 51 www.dukatspa.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama