Borówkowe Domki

Wczasy dla seniorów

Borówkowe Domki

Dokładny adres: Nagawki 23

Miejscowość: 95-061 Dmosin

Telefon: 48 509 934 403

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


 

Witajcie w Borówkowych Domkach!

 
W połowie drogi między Warszawą a Łodzią znajduje się nietypowe miejsce do wypoczynku, gdzie w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej można cieszyć się chwilą wytchnienia od miejskiego zgiełku.
 
Każdy lubi wypoczywać na własny sposób. Jedni preferują długie wycieczki rowerowe, innym bardziej odpowiada leniuchowanie na hamaku z książką w ręku. Oferta Borówkowych Domków jest zróżnicowana, przez co każdy znajdzie tam coś dla siebie.
 
Bądź blisko natury
Borówkowe Domki ulokowane są w bezpośrednim położeniu plantacji borówki amerykańskiej i jagody kamczackiej. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak wiosną pięknie rozkwitają ich krzewy. Latem Goście mogą delektować się świeżymi owocami! Zaraz przy domkach rosną piękne, stare dęby - idealne, aby w gorące dni skryć się w ich cieniu.
 
Wypocznij aktywnie
Do dyspozycji Gości Właściciele Borówkowych Domków oddają rowery, sprzęt sportowy (piłki do gry, frisbee, badminton), saunę oraz warsztat garncarski, w którym można zorganizować warsztaty lub korzystać z niego indywidualnie. Spośród okolicznych atrakcji należy wymienić również spływy kajakowe oraz basen na świeżym powietrzu.
 
Zrelaksuj się
Na miejscu na Gości czekają hamaki, leżaki, grill z wędzarnią, palenisko na ognisko. Chłodniejsze wieczory można spędzić w domku przy dobrej książce z biblioteki lub przy jednej z gier planszowych.
 
Domki
Domki dzielą się na dwie części mieszkalne. W każdej z nich znajdują się cztery miejsca noclegowe (z możliwością zwiększenia do 6 miejsc).

Drewniana konstrukcja sprawia, ze w pomieszczeniach panuje przytulna atmosfera. W każdej części domku znajduje się:
- jeden oddzielny pokój (jedno podwójne łóżko lub dwa pojedyncze),
- w pełni wyposażony aneks kuchenny wbudowany w każdy duży pokój (jedno rozkładane łózko),
- antresola (dwa pojedyncze łóżka),
- łazienka.
 
Dodatkowo, goście Borówkowych Domków każdego poranka mogą zamówić śniadaniowy kosz z regionalnym jedzeniem.
 
Na uwagę zasługuje fakt, że podczas wizyty w Borówkowych Domkach czeka na Gości kilka atrakcji. Oto niektóre z nich:
- borówki (prosto z krzaków plantacji właścicieli Borówkowych Domków),
- sauna
- rowery
- grill.
 
 
Źródło: www.borowkowedomki.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt