MediTrans - Transport medyczny

Transport medyczny

MediTrans - Transport medyczny

Dokładny adres: ul. Droga Kaszubska 28

Miejscowość: 86-300 Grudziądz

Telefon: 48 609 601 155

Strona internetowa: www.meditrans24.com.pl

info@meditrans24.com.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Założycielem i właścicielem MediTrans jest Pan Tomasz Chomicz. W biznesie od 2002 r. jako czynny ratownik medyczny i właściciel m.in "ALP - MED" (2002 - 2012). Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (2009-2012) na wydziale Nauk o Zdrowiu (spec. Ratownictwo Medyczne). W latach 2010-2013 pracował jako nauczyciel w Medycznym Studium Zawodowym w Grudziądzu na kierunku Ratownik Medyczny. Członek Grudziądzkiego Stowarzyszenia Ratowników Medycznych, ratownik w systemie Państwowe Ratownicto Medyczne. Trener licznych szkoleń dla szkół, zakładów pracy, policji czy dla pielęgniarek w Regionalnym Szpitau Specjalistycznym w Grudziądzu.
 
W 2015 r. rozpoczął kolejny projekt w swej wieloletniej karierze pod nazwą "MediTrans".
 
Oferta firmy MediTrans:
 
Transport medyczny
Firma przewozi pacjentów na terenie Polski i UE w jedną bądź obie strony: do domów, szpitali, domów opieki, na zabiegi, badania, konsultacje itp. Zapewniamy transport od drzwi do drzwi, z łóżka do łóżka.
 
Wynajem ambulansu
Firma oferuje krótko lub długoterminowy wynajem karetki. Posiada ambulans typu B marki VW Crafter (kontener). Pojazd wyposażony jest m.in: w sygnały świetlne i dźwiękowe, webasto, ogrzewanie postojowe czy instalację WAS.
 
Szkolenia
Firma prowadzi kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy prowadzą wyłącznie dyplomowani ratownicy medyczni, mający za sobą szkolenia m.in dla policji czy pielęgniarek. Uczestnicy przyswoją m.in. praktyczną obsługę automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED) czy sposób postępowania w przypadku urazów na fantomie.
 
Asekuracja
Firma zapewnia kompleksową obsługę medyczną podczas różnorakich wydarzeń czy imprez zorganizowanych. Pracownicy kierują się zasadą "Po pierwsze: bezpieczeństwo" dzięki czemu praca zgodna jest z oczekiwaniami Organizatorów. Mając za sobą setki wydarzeń w województwie kujawsko-pomorskim, a także i w Polsce, firma daje odpowiednią gwarancję poczucia bezpieczeństwa.

 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

MediTrans - Transport medyczny
ul. Droga Kaszubska 28
86-300 Grudziądz

48 609 601 155 www.meditrans24.com.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama