MediTrans - Transport medyczny

Transport medyczny

MediTrans - Transport medyczny

Dokładny adres: ul. Droga Kaszubska 28

Miejscowość: 86-300 Grudziądz

Telefon: 48 609 601 155

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Założycielem i właścicielem MediTrans jest Pan Tomasz Chomicz. W biznesie od 2002 r. jako czynny ratownik medyczny i właściciel m.in "ALP - MED" (2002 - 2012). Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (2009-2012) na wydziale Nauk o Zdrowiu (spec. Ratownictwo Medyczne). W latach 2010-2013 pracował jako nauczyciel w Medycznym Studium Zawodowym w Grudziądzu na kierunku Ratownik Medyczny. Członek Grudziądzkiego Stowarzyszenia Ratowników Medycznych, ratownik w systemie Państwowe Ratownicto Medyczne. Trener licznych szkoleń dla szkół, zakładów pracy, policji czy dla pielęgniarek w Regionalnym Szpitau Specjalistycznym w Grudziądzu.
 
W 2015 r. rozpoczął kolejny projekt w swej wieloletniej karierze pod nazwą "MediTrans".
 
Oferta firmy MediTrans:
 
Transport medyczny
Firma przewozi pacjentów na terenie Polski i UE w jedną bądź obie strony: do domów, szpitali, domów opieki, na zabiegi, badania, konsultacje itp. Zapewniamy transport od drzwi do drzwi, z łóżka do łóżka.
 
Wynajem ambulansu
Firma oferuje krótko lub długoterminowy wynajem karetki. Posiada ambulans typu B marki VW Crafter (kontener). Pojazd wyposażony jest m.in: w sygnały świetlne i dźwiękowe, webasto, ogrzewanie postojowe czy instalację WAS.
 
Szkolenia
Firma prowadzi kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej. Kursy prowadzą wyłącznie dyplomowani ratownicy medyczni, mający za sobą szkolenia m.in dla policji czy pielęgniarek. Uczestnicy przyswoją m.in. praktyczną obsługę automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED) czy sposób postępowania w przypadku urazów na fantomie.
 
Asekuracja
Firma zapewnia kompleksową obsługę medyczną podczas różnorakich wydarzeń czy imprez zorganizowanych. Pracownicy kierują się zasadą "Po pierwsze: bezpieczeństwo" dzięki czemu praca zgodna jest z oczekiwaniami Organizatorów. Mając za sobą setki wydarzeń w województwie kujawsko-pomorskim, a także i w Polsce, firma daje odpowiednią gwarancję poczucia bezpieczeństwa.

 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt