Gołębi Dwór Dom Seniora

Domy seniora

Gołębi Dwór Dom Seniora

Dokładny adres: ul. Kamień Mały 1C

Miejscowość: 14-200 Iława

Telefon: 885 045 554

Strona internetowa: http://www.golebidwor.pl/

biuro@golebidwor.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

"Każdy z Nas pragnie miłości, wyrozumiałości i akceptacji".

Oferta "Gołebiego Dworu" skierowana jest do osób, które potrzebują całodobowej opieki i pomocy w codziennych czynnościach życiowych, a także osób czujących się samotnie, szukającej pokrewnej duszy do aktywnego spędzania czasu wolnego w jesieni życia".

"Gołębi Dwór" otwarty został w kwietniu 2014 roku. Placówka usytuowana jest w Kamieniu Małym nad jeziorem Łabędź 5 km od miasta Iławy, która wraz z otulającym ją na obszarze 20 tysięcy hektarów Parkiem Krajobrazowym stanowi cenny fragment Zielonych Płuc Polski i jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Okolica „Gołębiego Dworu” sprzyja spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż obiekt znajduje się jest nieopodal jeziora Łabędź. Dom jest nowoczesnym obiektem pozbawionym barier architektonicznych, o wysokim standardzie, ze wszystkimi udogodnieniami dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Każdy może czuć się tam bezpiecznie, ponieważ  obiekt jest ogrodzony oraz wyposażony w:
- systemy alarmowe, przeciwpożarowe i przywoławcze,
- podjazdy dla niepełnosprawnych oraz windę, 
- dostosowane trakty komunikacyjne.

Dużym atutem domu seniora jest cicha, malownicza i kameralna okolica. Placówka posiada duży taras z którego możemy podziwiać widoki na jezioro, oraz piękne zielone lasy i pola.

Właściciele "Gołębiego Dworu" pragną, aby każdy Pensjonariusz czuł się tam jak w swoim rodzinnym domu, otoczony ciepłem i miłością. Za cel postawili sobie zapewnienie swoim Pensjonariuszom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie, którą nadzoruje karda koordynująca w osobie menadżera i koordynatora medycznego.

W ramach działanialności Domu Seniora znajdują się pobyty długoterminowe i krótkoterminowe dla osób starszych, przewlekle somatycznie chorych, w ramach których świadczona jest:
​- opieka lekarska i pielęgniarska,
- opieka bytowa,
- rehabilitacja ruchowa,
- rehabilitacja funkcji poznawczych,
- rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy, po udarach i wylewach,
- aktywizacja społeczna,
- animacja czasu wolnego,
- ciepła, miła i przyjazna atmosfera.

Placówka dysponuje wygodnymi pokojami do wyboru 1,2,3-osobowymi. Każdy pokój wyposażony jest w łazienki, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, telewizor i radio, system przywoływania.  

W Domu Seniora pracuje starannie dobrany personel. Są to ludzie z odpowiednim doświadczeniem i przygotowaniem. Najważniejsze jednak jest serce  i troska oraz wyrozumiałość jaką kadra wykazuje by zapewnić Pensjonariuszom Dom z prawdziwego zdarzenia.

O stan ducha i zdrowia dbają:
- opiekunowie, którzy z wielką troską oraz zaangażowaniem pomagają Pensjonariuszom w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych i wszelkich aktywnościach dnia codziennego;
- kadra medyczna, czuwająca 24 godziny na dobę nad bezpieczeństwem i zdrowiem Pensjonariuszy, wykazuje się oprócz doświadczenia zawodowego ogromnymi pokładami empatii, ciepła  i poczucia humoru;
- terapeuta zajęciowy z wieloletnim oraz wszechstronnym doświadczeniem dba o aktywne spędzanie czasu wolnego m.in. w formie różnorodnych gier, przy zastosowaniu muzykoterapii, ergoterapii, zapachoterapii, zajęć tanecznych oraz prac manualnych- rękodzieła;
-  rehabilitanci z wieloletnim doświadczeniem. Rehabilitacja dostosowania jest indywidualnie do potrzeb i możliwości Pensjonariuszy. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę do rehabilitacji. Posiadamy doświadczenie w rehabilitacji osób po wszczepieniu endoprotezy, oraz osób po udarach i wylewach.

W Domu Seniora regularnie odprawiane są również Msze Święte.

Źródło: www.golebidwor.pl
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Gołębi Dwór Dom Seniora
ul. Kamień Mały 1C
14-200 Iława

885 045 554 http://www.golebidwor.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama