Sanatorium Uzdrowiskowe Górnik

Wczasy dla seniorów

Sanatorium Uzdrowiskowe Górnik

Dokładny adres: ul. ks. Jana Rąba 3

Miejscowość: 38-440 Iwonicz-Zdrój

Telefon: 13 435 08 11

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Sanatorium Górnik od 1971 roku wpisuje swą działalność leczniczą w historię Iwonicza Zdroju – położonej wśród wzgórz Beskidu Niskiego miejscowości uzdrowiskowej. Nasz ośrodek czynny przez cały rok jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z nieskażoną przyrodą czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem.

INWESTOWANIE WE WŁASNE ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA!!!!

Dysponujemy wygodnymi pokojami 1, 2 i 3-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym – łącznie 230 miejsc. Większość pokoi posiada balkony (z wyjątkiem czwartego piętra i parteru), wszystkie posiadają radia, pokoje o wyższym standardzie dodatkowo wyposażone są w TV i czajniki. Połączenie hotelu z częścią zabiegową oraz budynkiem zabiegowym przewiązkami stwarza atrakcyjność leczenia o każdej porze roku.
 
W latach 2002 - 2006 prowadziliśmy wzmożone prace: remont budynku hotelowego, remont pawilonu zabiegowego, stołówki, przystosowanie części pokoi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W lipcu 2004 oddaliśmy do użytku Studio Zdrowia i Urody  SPA – gdzie zarówno goście hotelowi jak i miejscowi mogą korzystać z dwóch rodzajów sauny, basenu do hydromasażu, jaskini solnej, relaksacyjnego masażu kamieniami, masażu HYDRO YET, masażu MEDY JET, kapsuły DERMA LIFE SPA, solarium, fototerapii, gabinetu masażu, klasycznego oczyszczania organizmu AQUA FOOT DETOX SPA, okładów na ciało na bazie błota z Morza Martwego oraz alg. Oddaliśmy także do dyspozycji salę konferencyjną – na 100 osób – co pozwala nam organizować szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości także – kawiarnia (codzienne wieczorki taneczne), stanowisko internetowe ze skypem, bezpłatny dostęp do internetu w każdym pokoju, bilard, stół tenisowy, wypożyczalnia kijków do NORDIC WALKING, biuro turystyczne organizujące ciekawe wycieczki: Słowacja, Lwów, Bieszczady, Łańcut.  Od czerwca 2007 r. została oddana do użytku komora kriogeniczna (bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych!). Są to nowe usługi na rynku podkarpacia, pod względem innowacji i technologii wykonania zakwalifikowane jako wyrób medyczny (na terenie Polski są takie tylko cztery!!!) 
 
Przez wszystkie te lata naszym priorytetem jest komfort i zadowolenie przyjeżdżających do nas gości. Nasze starania nie poszły na marne - w grudniu 2005 jako pierwsi w Iwoniczu Zdroju uzyskaliśmy Certyfikatu Jakości ISO.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt