Specjal-Trans

Transport medyczny

Specjal-Trans

Dokładny adres: ul. Stefana Batorego 8A

Miejscowość: 55-200 Janików

Telefon: 48 600 939 735

Strona internetowa: www.specjal-trans.pl

biuro@specjal-trans.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski

Polecane

Specjal-Trans specjalizuje się w profesjonalnym transporcie medycznym i sanitarnym osób chorych na terenie Polski oraz całej Europy komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi.

Szybko zmieniająca się rzeczywistość stawia przed osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie służby zdrowia coraz to nowsze zadania związane z organizacją i działaniem transportu sanitarnego(transport medyczny, transport sanitarny, przewóz chorych). W realizacji wielu zadań ułatwieniem może być korzystanie z wiedzy i doświadczenia firm.

Nasza firma świadczy swoje usług w zakresie transportu medycznego i sanitarnego z sukcesem już od 2001 roku na terenie Dolnego Śląska i ościennych (m.in. Wrocław, Opole, Oława, Brzeg, Oleśnica). Posiadając bogate doświadczenie w zakresie transportu osobowego i sanitarnego, transportu chorych zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ nasza działalność spotyka się z uznaniem dotychczasowych pracodawców.

Świadczymy usługi dla placówek służby zdrowia, a także prywatne zlecania transportu chorych. Specjalizujemy się w transporcie osób dializowanych, a także repatriacjach międzynarodowych. Nasi kierowcy i ratownicy władają językiem niemieckim i angielskim, a także współpraca z tłumaczami pomaga w realizacji formalności w szpitalach.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Specjal-Trans
ul. Stefana Batorego 8A
55-200 Janików

48 600 939 735 www.specjal-trans.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama