Specjal-Trans

Transport medyczny

Specjal-Trans

Dokładny adres: ul. Stefana Batorego 8A

Miejscowość: 55-200 Janików

Telefon: 48 600 939 735

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


Specjal-Trans specjalizuje się w profesjonalnym transporcie medycznym i sanitarnym osób chorych na terenie Polski oraz całej Europy komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi.

Szybko zmieniająca się rzeczywistość stawia przed osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie służby zdrowia coraz to nowsze zadania związane z organizacją i działaniem transportu sanitarnego(transport medyczny, transport sanitarny, przewóz chorych). W realizacji wielu zadań ułatwieniem może być korzystanie z wiedzy i doświadczenia firm.

Nasza firma świadczy swoje usług w zakresie transportu medycznego i sanitarnego z sukcesem już od 2001 roku na terenie Dolnego Śląska i ościennych (m.in. Wrocław, Opole, Oława, Brzeg, Oleśnica). Posiadając bogate doświadczenie w zakresie transportu osobowego i sanitarnego, transportu chorych zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ nasza działalność spotyka się z uznaniem dotychczasowych pracodawców.

Świadczymy usługi dla placówek służby zdrowia, a także prywatne zlecania transportu chorych. Specjalizujemy się w transporcie osób dializowanych, a także repatriacjach międzynarodowych. Nasi kierowcy i ratownicy władają językiem niemieckim i angielskim, a także współpraca z tłumaczami pomaga w realizacji formalności w szpitalach.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt