NEPTUN Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Wczasy dla seniorów

NEPTUN Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Dokładny adres: ul. Rybacka 22

Miejscowość: 82-103 Jantar

Telefon: 55 247 89 17

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Miejscowość Jantar słynie z czystych, szerokich i bezpiecznych plaż, które są idealnym miejscem kąpieli morskich i słonecznych. Dobrze zagospodarowany teren w pasie nadmorskim oraz wiele atrakcji na samej plaży sprawia, że pobyt w Jantarze jest cudownym relaksem.
 

Ośrodek NEPTUN położony jest na 4 ha płaskim, zagospodarowanym i ogrodzonym terenie, który jest strzeżony przez 24h. Od plaży dzieli nas szeroki na 450 m nadmorski las sosnowy. Bogata baza rekreacyjno-sportowa sprawia, że jest to miejsce idealne dla dzieci, ale również dla odpoczywających osób dorosłych. Programy animacyjno- rozrywkowe organizowane przez Ośrodek, powodują, że pobyt będzie niezapomniany i pełen atrakcji.

Oferujemy Państwu bogatą bazę zabiegów rehabilitacyjnych starając się o najwyższy standard usług:
 

Fizykoterapia: leczenie polegające na działaniu na organizm człowieka różnymi czynnikami fizycznympochodzącymi ze źródeł naturalnych lub wytworzonych sztucznie, jak: ciepło, drgania mechaniczne, pole magnetyczne, prąd elektryczny, światło, mikrofale, różnego rodzaju promieniowanie
 
Kinezyterapia (Ćwiczenia lecznicze): indywidualne i grupowe obejmują ćwiczenia koordynacyjne, ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia na przyrządach, trening S-E-T TerapiMaster, ćwiczenia równoważne i koordynacyjne, ćwiczenia manualne, nauka chodu, ćwiczenia w wodzie.
 
Krioterapia ogólnoustrojowa w leczeniu: Jest to bodźcowe i stymulujące zastosowanie w kriokomorze krańcowo niskich temperatur (od -110 do -160 °C) w czasie od 0,5 do 3 minut na powierzchnię całego ciała w celu wywołania odruchów i reakcji obronnych, które leczniczo są korzystne i skuteczne w przywracaniu status quo organizmu ludzkiego.
 
Masaże/Hydroterapia: nasi profesjonalni i bardzo dobrze wyszkoleni masażyści wykonują różnego rodzaje masaże zarówno częściowe jak i całościowe m.in.: klasyczne, relaksacyjne, lecznicze, ozdobne, ujędrniające.
Polecamy również szeroką gamę hydromasaży.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również:
 
- stołówkę, w której serwujemy tradycyjne dania domowe i dietetyczne,
- możliwość zamówienia specjalnej diety,
- kawiarnię, bar letni,
- boiska sportowe,
- stoły bilardowe,
- place zabaw dla dzieci,
- kort tenisowy,
- wiatę biesiadna,
- miejsca do grillowania i organizację ognisk,
- basen kąpielowy sezonowy ze zjeżdżalnią wodną (40 m),
- wypożyczalnię rowerów,
- poradnię urazowo-ortopedyczną, rehabilitacyjna, okulistyczną, chirurgii naczyniowej, urologiczną, laryngologiczną, kardiologiczną.

Źródło: www.neptunjantar.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt