Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK

Sprzęt rehabilitacyjny

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK

Dokładny adres: ul. Klonowa 5

Miejscowość: 05-510 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 754 11 54

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk”  zajmuje się indywidualnym zaopatrzeniem ortopedycznym od 1995roku, a rodzinne tradycje w zawodzie technika ortopedy sięgają lat 60-tych ubiegłego wieku.

Firma dba o to, aby klienci cieszyli się produktami najwyższej jakości, do ich produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze techniki i materiały, krajowe jak również pochodzące od renomowanych producentów zagranicznych.

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk” jest świadczeniodawcą Narodowego Funduszu Zdrowia, co oznacza , że realizuje wnioski lekarskie na zaopatrzenie ortopedyczne.

Pracownicy firmy służą profesjonalnym doradztwem w doborze  odpowiedniego sprzętu, gdyż Poradnia posiada wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu osób niepełnosprawnych.

Regularne kursy, szkolenia i seminaria, na które wysyłani są pracownicy, pozwalają Poradni być na bieżąco ze wszelkimi innowacjami w branży zaopatrzenia ortopedycznego.

Założycielem Poradni Zaopatrzenia Ortopedycznego był Marian Jan Zarychta, doświadczony fachowiec z ponad 30 letnią praktyką w Konstancińskich Zakładach Ortopedycznych oraz stażem w USA – ERNEST ORTHOPEDICS, INC.

Przez kilka lat prowadził zajęcia praktyczne w studium pomaturalnym biomechaniki, a od 16 lat prowadzi wraz z synami własną działalność w branży ortopedycznej.

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk” zaprasza do kontaktu!

 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt