Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK

Sprzęt rehabilitacyjny

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK

Dokładny adres: ul. Klonowa 5

Miejscowość: 05-510 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 754 11 54

Strona internetowa: http://zarychta.com.pl/

pracownia@protetyk.waw.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk”  zajmuje się indywidualnym zaopatrzeniem ortopedycznym od 1995roku, a rodzinne tradycje w zawodzie technika ortopedy sięgają lat 60-tych ubiegłego wieku.

Firma dba o to, aby klienci cieszyli się produktami najwyższej jakości, do ich produkcji wykorzystuje najnowocześniejsze techniki i materiały, krajowe jak również pochodzące od renomowanych producentów zagranicznych.

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk” jest świadczeniodawcą Narodowego Funduszu Zdrowia, co oznacza , że realizuje wnioski lekarskie na zaopatrzenie ortopedyczne.

Pracownicy firmy służą profesjonalnym doradztwem w doborze  odpowiedniego sprzętu, gdyż Poradnia posiada wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu osób niepełnosprawnych.

Regularne kursy, szkolenia i seminaria, na które wysyłani są pracownicy, pozwalają Poradni być na bieżąco ze wszelkimi innowacjami w branży zaopatrzenia ortopedycznego.

Założycielem Poradni Zaopatrzenia Ortopedycznego był Marian Jan Zarychta, doświadczony fachowiec z ponad 30 letnią praktyką w Konstancińskich Zakładach Ortopedycznych oraz stażem w USA – ERNEST ORTHOPEDICS, INC.

Przez kilka lat prowadził zajęcia praktyczne w studium pomaturalnym biomechaniki, a od 16 lat prowadzi wraz z synami własną działalność w branży ortopedycznej.

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego „Protetyk” zaprasza do kontaktu!

 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Poradnia Zaopatrzenia Ortopedycznego PROTETYK
ul. Klonowa 5
05-510 Konstancin-Jeziorna

22 754 11 54 http://zarychta.com.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama