TABITA Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny

Opieka i rehabilitacja

TABITA Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny

Dokładny adres: ul. Długa 43

Miejscowość: 05-510 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 737 64 00

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Tabita działający w ramach Grupy LUX MED to dynamicznie rozwijająca się placówka oferująca rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

Pacjenci znajdują się pod opieką znakomitych lekarzy, fizjoterapeutów i wykwalifikowanego personelu pomocniczego. Ośrodek wyposażony jest także w nowoczesną aparaturę medyczną, która wspiera proces terapeutyczny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rehabilitację neurologiczną, ogólnoustrojową oraz psychosomatyczną. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne jak również możliwość korzystania z rehabilitacji dziennej. Realizujemy zarówno świadczenia w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i świadczenia odpłatne.

Ośrodek zlokalizowany jest w Konstancinie-Jeziornie, niecałe 20 km od Warszawy w pięknym, otoczonym parkiem zabytkowym budynku z początku XX wieku.

Do dyspozycji naszych pacjentów mamy komfortowo wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami - każdy wyposażony w system przywoławczy. Oferujemy nowoczesną, pozbawioną barier architektonicznych, infrastrukturę dostosowaną do potrzeb osób starszych, mających problemy z poruszaniem się i niepełnosprawnych. Nasz ośrodek posiada własną kuchnię. Dzięki temu każdy ma wpływ na to, co znajduje się w menu.

Profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług łączymy z atmosferą wsparcia i indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta.


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt