TABITA Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny

Opieka i rehabilitacja

TABITA Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny

Dokładny adres: ul. Długa 43

Miejscowość: 05-510 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 737 64 00

Strona internetowa: http://tabita.waw.pl/

tabita@luxmed.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Tabita działający w ramach Grupy LUX MED to dynamicznie rozwijająca się placówka oferująca rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

Pacjenci znajdują się pod opieką znakomitych lekarzy, fizjoterapeutów i wykwalifikowanego personelu pomocniczego. Ośrodek wyposażony jest także w nowoczesną aparaturę medyczną, która wspiera proces terapeutyczny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rehabilitację neurologiczną, ogólnoustrojową oraz psychosomatyczną. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne jak również możliwość korzystania z rehabilitacji dziennej. Realizujemy zarówno świadczenia w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i świadczenia odpłatne.

Ośrodek zlokalizowany jest w Konstancinie-Jeziornie, niecałe 20 km od Warszawy w pięknym, otoczonym parkiem zabytkowym budynku z początku XX wieku.

Do dyspozycji naszych pacjentów mamy komfortowo wyposażone pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami - każdy wyposażony w system przywoławczy. Oferujemy nowoczesną, pozbawioną barier architektonicznych, infrastrukturę dostosowaną do potrzeb osób starszych, mających problemy z poruszaniem się i niepełnosprawnych. Nasz ośrodek posiada własną kuchnię. Dzięki temu każdy ma wpływ na to, co znajduje się w menu.

Profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług łączymy z atmosferą wsparcia i indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta.
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

TABITA Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny
ul. Długa 43
05-510 Konstancin-Jeziorna

22 737 64 00 http://tabita.waw.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama