Willa Kalina Dom Seniora

Domy seniora

Willa Kalina Dom Seniora

Dokładny adres: ul. Fabryczna 3 

Miejscowość: 05-520 Konstancin-Jeziorna

Telefon: 22 756 46 16

Strona internetowa: http://www.willakalina.pl/

recepcja@willakalina.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski

Polecane

„Willa Kalina” to Dom Spokojnej Starości znajdujący się w malowniczym zakątku miejscowości Konstancin-Jeziorna. Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewniać każdemu, kto do nas zawita, kompleksową i fachową pomoc. W Domu Seniora nasi Pensjonariusze odnajdą ciepłą, miłą, domową atmosferę, natomiast zielone otoczenie jest idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dla naszych Pensjonariuszy przygotowaliśmy 33 przestronne, komfortowe 1 i 2-osobowe pokoje oraz 4 apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki i są w pełni wyposażone wraz z urządzeniami przywoławczymi i innymi udogodnieniami. Zapewniamy pokoje umeblowane, ale również istnieje możliwość umeblowania pokoju we własnym zakresie, według swoich upodobań i gustu.

Dom Seniora „Willa Kalina” posiada nowoczesną kuchnię z przestronną jadalnią, przytulną świetlicę z kominkiem i sprzętem audio-wideo. Na każdym piętrze do dyspozycji Pensjonariuszy są aneksy kuchenne, na parterze gabinety medyczno-zabiegowe oraz rehabilitacyjne.

Naszym Pensjonariuszom staramy się stworzyć miłą, rodzinną atmosferę, organizując święta oraz różnego rodzaju uroczystości rodzinne i okazjonalne, między innymi na Boże Narodzenie, Wielkanoc, a także urodziny i imieniny.

Dom Opieki otoczony jest zielonym ogrodem letnim. Cała infrastruktura pozbawiona jest barier architektonicznych, a w trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców dom jest monitorowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Formy spędzania wolnego czasu są dostosowane do wieku, możliwości i zainteresowań naszych Pensjonariuszy. Lokalizacja naszego domu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Oferujemy pobyty stałe lub czasowe.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Willa Kalina Dom Seniora
ul. Fabryczna 3 
05-520 Konstancin-Jeziorna

22 756 46 16 http://www.willakalina.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama