Artro-Med Salon i Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjno-Ortopedycznego

Sprzęt rehabilitacyjny

Artro-Med Salon i Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjno-Ortopedycznego

Dokładny adres: ul. Saska 9/5

Miejscowość: 30-715 Kraków

Telefon: 12 358 10 20

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Firma ARTRO-MED powstała dla w 2006 r., w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku specjalistycznego sprzętu ortopedycznego, który jest niezbędny w rehabilitacji.

Misją firmy jest ułatwienie pacjentom dostępu do urządzeń, które powinni posiadać bezpośrednio po zabiegach operacyjnych.

Sprzęt dostarczany jest zarówno do szpitala, w którym leży pacjent jak i do domu, w celu kontynuacji rehabilitacji. Dzięki temu okres rekonwalescencji po zabiegu może się znacznie skrócić.
W swojej ofercie firma posiada bardzo duży wybór urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych.
ARTRO-MED prowadzimy również sklep z zaopatrzeniem rehabilitacyjnym i sprzętem pomocniczym.
Od niedawna w siedzibie firmy znajduje się również w pełni profesjonalny i doskonale wyposażony gabinet fizjoterapii.

ARTRO-MED zapewnia miłą i profesjonalna obsługę.

Źródło: www.artro-med.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt