Columna Medica Klinika Rehabilitacji

Opieka i rehabilitacja

Columna Medica Klinika Rehabilitacji

Dokładny adres: ul. Wakacyjna 8

Miejscowość: 98-100 Łask - Kolumna

Telefon: 43 676 80 00

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Columna Medica specjalizuje się w rehabilitacji układu ruchu, schorzeń ortopedycznych, neurologicznych i reumatologicznych. W ofercie kompleksu znajdują się również turnusy profilaktyczne i diagnostyczne.
Jesteśmy ekspertami w Ortopedycznej Terapii Manualnej, czyli bezinwazyjnej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty na zmienioną chorobowo strukturę, np. mięsień lub staw. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lekarzy i fizjoterapeutów, najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-rehabilitacyjnym. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Pacjenta i dopasowanie zabiegów do jego.

Nasze motto: 100% rehabilitacji, wiedza, praktyka, pasja.

Jesteśmy ekspertami w Ortopedycznej Terapii Manualnej, czyli bezinwazyjnej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty na zmienioną chorobowo strukturę, np. mięsień lub staw. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lekarzy i fizjoterapeutów, najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-rehabilitacyjnym. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Pacjenta i dopasowanie zabiegów do jego stanu zdrowia, możliwości i szczególnych potrzeb.
Poprzez kompleksową rehabilitację poprawiamy jakość życia naszych Pacjentów, pomagamy im przywrócić sprawność ruchową, by mogli znów normalnie funkcjonować. Oferujemy najwyższej jakości rehabilitację, zharmonizowaną z indywidualnymi potrzebami Pacjenta, ponieważ wierzymy, że każdy Pacjent jest inny, więc wymaga odmiennego traktowania i planu leczenia.
Rehabilitujemy z pasją, bazując na najlepszych, międzynarodowych standardach, wiedzy i doświadczeniu.


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt