Columna Medica Klinika Rehabilitacji

Opieka i rehabilitacja

Columna Medica Klinika Rehabilitacji

Dokładny adres: ul. Wakacyjna 8

Miejscowość: 98-100 Łask - Kolumna

Telefon: 43 676 80 00

Strona internetowa: www.columnamedica.pl

kontakt@columnamedica.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Columna Medica specjalizuje się w rehabilitacji układu ruchu, schorzeń ortopedycznych, neurologicznych i reumatologicznych. W ofercie kompleksu znajdują się również turnusy profilaktyczne i diagnostyczne.
Jesteśmy ekspertami w Ortopedycznej Terapii Manualnej, czyli bezinwazyjnej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty na zmienioną chorobowo strukturę, np. mięsień lub staw. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lekarzy i fizjoterapeutów, najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-rehabilitacyjnym. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Pacjenta i dopasowanie zabiegów do jego.

Nasze motto: 100% rehabilitacji, wiedza, praktyka, pasja.

Jesteśmy ekspertami w Ortopedycznej Terapii Manualnej, czyli bezinwazyjnej metodzie badania i leczenia dysfunkcji narządu ruchu poprzez manualne działanie terapeuty na zmienioną chorobowo strukturę, np. mięsień lub staw. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą lekarzy i fizjoterapeutów, najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-rehabilitacyjnym. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Pacjenta i dopasowanie zabiegów do jego stanu zdrowia, możliwości i szczególnych potrzeb.
Poprzez kompleksową rehabilitację poprawiamy jakość życia naszych Pacjentów, pomagamy im przywrócić sprawność ruchową, by mogli znów normalnie funkcjonować. Oferujemy najwyższej jakości rehabilitację, zharmonizowaną z indywidualnymi potrzebami Pacjenta, ponieważ wierzymy, że każdy Pacjent jest inny, więc wymaga odmiennego traktowania i planu leczenia.
Rehabilitujemy z pasją, bazując na najlepszych, międzynarodowych standardach, wiedzy i doświadczeniu.
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Columna Medica Klinika Rehabilitacji
ul. Wakacyjna 8
98-100 Łask - Kolumna

43 676 80 00 www.columnamedica.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama