Dom Seniora Elite Prestige

kwatera prywatna

Dom Seniora Elite Prestige

Dokładny adres: Licze 77

Miejscowość: 82-500 Licze

Telefon: 508 319 673

Obsługa klientów w językach:

Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


Jesteśmy nowoczesnym domem opieki dla osób starszych. Nasze usługi zapewniają najwyższy standard. Naszym zdaniem jest zapewnieni mieszkańcom dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa, a dbanie o jak najlepszą kondycję fizyczną i psychiczną seniora jest dla nas celem pierwszorzędnym.

Nasz dom opieki jest położony w malowniczej miejscowości Licze w województwie pomorskim. Klimat i piękny pejzaż wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie mieszkańców tego miejsca. Naszym głównym celem jest aby dom opieki Elite Prestige spełniał wszystkie elementy zawarte w wyobrażeniach naszych klientów o nim. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i oddani swojej pracy ludzie, dzięki którym Dom Seniora Elite Prestige jest przepełniony rodzinnym ciepłem i przyjazną atmosferą. Architektura wnętrza domu jak i otoczenia jest w pełni dostosowana do poczucia przez Naszych Gości jak największego komfortu. Z troską o zdrowie nasze oferta medyczno-rehabilitacyjna jest niezwykle rozbudowana. Nasz dom dostosowany jest do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz spełnia standardy unijne. 

Każdy człowiek marzy o spokojnej i szczęśliwej starości — Dom Seniora „ELITE PRESTIGE” spełni to marzenie. Zaufaj Nam, a My na pewno nie zawiedziemy.

Do naszego Domu Opieki zapraszamy tych, którzy:
- czują się samotnie i szukają bratniej duszy
- potrzebują opieki medycznej i wsparcia w codziennym życiu
- chcą odzyskać i zachować witalność

Zapewniamy:
- całodobową opiekę pielęgniarską,
- opiekę lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów i rehabilitanta,
- ciepłą atmosferę , komfort oraz bezpieczeństwo,
- pomoc w codziennych czynnościach,
- zdrowe ‚domowe i bardzo smaczne wyżywienie (z uwzględnieniem diet),
- organizowanie czasu wolnego w zależności od wieku, możliwości i zainteresowań każdego z pensjonariuszy w szczególności wolność, intymność, poszanowanie godności osobistej i poczucie bezpieczeństwa.

Pobyt długoterminowy przeznaczony jest dla:
• osób starszych po 65 roku życia, którym stan zdrowia pozwala na samodzielne funkcjonowanie i aktywne spędzanie czasu. Dom Opieki zapewnia możliwość aktywnego dbania o kondycję fizyczną pod okiem lekarza i rehabilitanta, nawiązania kontaktów towarzyskich, uczestniczenia w zajęciach kulturalnych i rozrywkowych oraz korzystanie z opieki pielęgniarskiej w razie potrzeby.
• osób wymagających całodobowej pielęgnacji i leczenia ze względu na choroby wieku podeszłego, w szczególności z otępieniem starczym, chorobą Alzheimera, chorobami układu krążenia i trwającą chorobą nowotworową. Choremu zapewniamy kompleksową opiekę pielęgniarską i medyczną mającą na celu utrzymanie jak najlepszego zdrowia pacjenta. Schemat żywienia pacjenta jest odpowiednio dobrany do jego stanu zdrowia.

Pobyt rehabilitacyjno-wypoczynkowy
Oferta turnusów rehabilitacyjno-wypoczynkowych przeznaczona jest dla osób, które ze względu na swój stan zdrowia, niepełnosprawność czy podeszły wiek nie mają możliwości skorzystania ze zwykłych ofert wypoczynkowych. Turnus trwa dwa tygodnie, podczas których uczestnik, oprócz zakwaterowania i wyżywienia, ma zapewnioną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z gabinetu rehabilitacji i masażu.

Pobyt czasowy (od 1 miesiąca do 6 miesięcy)
Ta propozycja skierowana jest do osób wymagających opieki w trakcie tymczasowej nieobecności rodziny, a także osób starszych po leczeniu szpitalnym, operacji itp. pragnących szybko powrócić do zdrowia w komfortowych warunkach i pod okiem specjalistów.
 
Obiekt wyposażony jest w windę i jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Spełnia wszelkie wymogi polskiego prawa i najwyższe standardy europejskie.
Na parterze znajdują się: recepcja, jadalnia, pokój dzienny, pokój terapii zajęciowej, oranżeria, kaplica, gabinety fizykoterapii i rehabilitacji, toalety.
Na piętrze usytuowane są pokoje 1 i 2 osobowe wyposażone w:
- estetyczne meble (łóżko, szafa, stolik nocny, stół, krzesła)
- węzeł sanitarny (wc, umywalka, kabina prysznicowa) przystosowany dla osób niepełnosprawnych;
- odbiornik radiowy i telewizyjny (programy satelitarne);
- dostęp do Internetu i telefon;
- instalację przywoławczą.

Ponadto, na piętrze znajduje się dyżurka nocna i pomieszczenie do prania i suszenia.
Kładąc nacisk na integrację mieszkańców, przygotowaliśmy przestronny pokój dziennego pobytu, w którym można miło spędzać czas na pogawędkach, lekturze czy grach towarzyskich. Pokój wyposażony jest w kanapę, fotele i telewizor.
Dla odwiedzających, którzy zdecydują się na kilkudniowy pobyt przygotowane zostały komfortowe pokoje gościnne. Dla zmotoryzowanych gości znajduje się parking bezpośrednio umiejscowiony na terenie „ELITE PRESTIGE”.
W parku otaczającym budynek znajduje się duża wiata z grillem, która świetnie nadaję się do organizowania plenerowych imprez.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt