mdh Sp. z o.o.

Sprzęt rehabilitacyjny

mdh Sp. z o.o.

Dokładny adres: ul. ks. W. Tymienieckiego 22/24

Miejscowość: 90-349 Łódź

Telefon: 42 674 83 84

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Polski Polski


Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 25 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania Klientom. Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców mdh realizuje również projekty dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów (urządzenia pionizujące). Oferuje też serwis oraz doradztwo techniczne i medyczne w zakresie swojej oferty asortymentowej.

Od początku działalności firma wprowadziła na rynek szereg własnych marek, które dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa, dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Aktualnie produkty dostępne są na terenie Japonii, Turcji, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Grecji.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości wykwalifikowany personel firmy mdh udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. 
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt