Sanitas Centrum Medyczne

Opieka i rehabilitacja

Sanitas Centrum Medyczne

Dokładny adres: ul. Jana Hempla 5

Miejscowość: 20-008 Lublin

Telefon: 81 534 04 00

Obsługa klientów w językach:

Polski PolskiCentrum Medyczne Sanitas misję pomocy Pacjentom w powrocie do zdrowia niesie już ponad 10 lat. Od początku swojego istnienia placówka stawia na jakość oraz profesjonalizm. Zapewnia swoim Pacjentom (również osobom starszym) wyspecjalizowane usługi medyczne, a co się z tym wiąże, dostępności do lekarzy specjalistów we wszystkich zakresach. Oprócz przychodni, centrum oferuje Pacjentom leczenie szpitalne.

Sanitas stara się dorównywać poziomem do renomowanych europejskich klinik. Pod tą marką kryją się nie tylko gabinety specjalistyczne, ale i stomatologia, medycyna pracy, opieka lekarza rodzinnego, rehabilitacja i endoskopia. Na część rehabilitacyjną składa się kompleks pomieszczeń wyposażonych w najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia pobudzające ciało i energię życiową rekonwalescentów.
 
Wizytówką Sanitas jest niezpaprzeczalnie pełnoprofilowy szpital specjalistyczny. Nowoczesny sprzęt medyczny i nowatorskie metody leczenia pozwalają na szybką rekonwalescencję. Kilka godzin po operacji lub zabiegu Pacjent może wrócić do domu. Na uwagę zasługuje fakt, że istnieje tam możliwość obserwowania operacji bądź zabiegów za pomocą systemu audiowizualnego przez zespół medyczny. To z kolei umożliwia zorganizowanie zdalnego konsylium lekarskiego.
 
Bez wątpienia specjalnością Centrum jest okulistyka, ortopedia, laryngologia i chirurgia ogólna. Sanitas posiada również specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny nowej generacji.
 
Każda osoba przychodząca do Centrum Medycznego Sanitas jest otoczona przez personel życzliwością i wielką uwagą, począwszy od rejestracji poprzez spotkanie ze specjalistą, skończywszy na badaniach diagnostycznych. W krótkim oczekiwaniu na wizytę Pacjent może wygodnie usiąść w jednej z licznych poczekalni i w miłej atmosferze spędzić ten czas. 

O jakości usług świadczy przyznany przez TÜV NORD Polska Certyfikat 
ISO 9001: 2009.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt