Jodłowa Dolina Transport Medyczny

Transport medyczny

Jodłowa Dolina Transport Medyczny

Dokładny adres: Jodłów 6-7

Miejscowość: 57-530 Międzylesie

Telefon: 48 502 26 66 55

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


"Wymagający Klient wyznacza nam kierunki dalszego rozwoju".

 
 
Ośrodek „Jodłowa Dolina” świadczy usługi transportu medycznego i sanitarnego na terenie Powiatu Kłodzkiego, Wałbrzyskiego oraz całej Polski, jak również poza granicami kraju.
 

Zakres usług transportu medycznego

Oferta obejmuje całodobowy transport medyczny, umożliwiający wygodny i bezpieczny przewóz osób czasowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się. Usługa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucji. I tak, Firma „Jodłowa Dolina” świadczy usługi transportu medycznego na rzecz: Osób Prywatnych, Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, Prywatnych Domów Opieki, Fundacji oraz Stowarzyszeń, Ośrodków Badawczych, Klinik Medycznych, Prywatnych Gabinetów Rehabilitacyjnych w całym kraju i za granicą.
 
Swym zakresem obejmuje między innymi:
- przewóz Pacjenta między poszczególnymi jednostkami medycznymi,
- przewóz Pacjenta do miejsca zamieszkania,
- przewóz Pacjenta do ośrodków pomocy społecznej, ośrodków opieki długoterminowej,
- przewóz Pacjenta na dializy lub w celu wykonania badania,
- przewóz Pacjenta do sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjnych.
 
Ponadto, „Jodłowa Dolina” oferuje kompleksowe usługi zabezpieczenia medycznego imprez masowych o charakterze rozrywkowym, sportowym, rekreacyjnym i innym, organizowanych zarówno przez osoby prywatne, firmy jak i instytucje samorządowe na terenie Dolnego Śląska i okolic.
 

Personel i wyposażenie

Podstawowym i zarazem najsilniejszym fundamentem „Jodłowej Doliny” są jej Pracownicy. W gronie tym znajdują się między innymi: Ratownicy Medyczni, Ratownicy z ukończonymi kursami KPP,  Opiekunowie Medyczni, Fizjoterapeuci, Rehabilitanci, Pielęgniarki, Lekarze czy Psychiatrzy.
 
Drugim, ważnym aspektem firmy „Jodłowa Dolina” jest sprawdzona marka pojazdu jaką dysponuje. Usługa transportu medycznego świadczona jest nowoczesną karetką marki Renault Trafic, wyposażoną w nosze transportowe, krzesełko kardiologiczne, butle z tlenem, niezbędny sprzęt medyczny oraz ogrzewanie postojowe Webasto. Firma dysponuje wysokiej klasy sprzętem medycznym marek PRIMEDIC, BOXMET, HEINE, ZOLL.
 
„Jodłowa Dolina” gwarantuje najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dowozu Pacjenta do domu bądź wskazanego Ośrodka Badawczego.

Firma, wybierając trasę przejazdu, bierze pod uwagę takie czynniki, jak: możliwie szybki czas dotarcia w miejsce wskazane przez Klienta, dbając o jego najwyższy komfort. Podczas planowania transportu uwzględniane jest m. in.: natężenie ruchu, przepustowość na danej trasie w godzinach szczytu, stan nawierzchni.
 
Warto podkreślić, że Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej oraz leczniczej. Pojazdy „Jodłowej Doliny” posiadają zezwolenie na uprzywilejowanie w ruchu drogowym.
 
Koszt transportu ustalany jest indywidualnie z Rodziną Pacjenta.

Kontakt telefoniczny w sprawie transportu medycznego pod numerem tel.: +48 502 26 66 55
 
Firma „Jodłowa Dolina” jest również właścicielem #Ośrodka Opiekuńczo-Leczniczego „Jodłowa Dolina”, dedykowanego osobom starszym oraz osobom z chorobą Alzheimera.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt