Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA&Vitality

Wczasy dla seniorów

Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA&Vitality

Dokładny adres: ul. Ostródzka 2B

Miejscowość: 14-140 Miłomłyn

Telefon: 89 642 33 00

Strona internetowa: www.milomlynzdroj.pl

recepcja@milomlynzdroj.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski

Polecane

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa to wyjątkowy Hotel SPA na Mazurach, który stwarza okazję relaksu i wypoczynku na tle urzekającej przyrody Mazur. Do dyspozycji Gości oddane są standardowe pokoje z oddzielnymi łóżkami, z łazienkami, TV, telefonem, dostępem do Internetu. Łącznie w ośrodku znajduje się 48 pokoi, co daje 108 miejsc noclegowych. Dogodny dojazd, położenie między Gdańskiem i Warszawą sprawia, że hotel jest wygodnym wyborem bez względu na to, gdzie się mieszka.
 
Misją Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa jest zdrowy styl życia. Dlatego w swojej ofercie właściciele ośrodka zadbali o wczasy odchudzające z dietą owocowo warzywną - oczyszczającą organizm z toksyn oraz o pakiety Vital Spa.
 
Miejsce to od lat łączy doświadczenie i troskę prowadząc kuracje rehabilitacyjne. Turnusy rehabilitacyjne to bogata oferta obejmująca zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne, specjalistyczne porady lekarskie, badania diagnostyczne, co stanowi odpowiedź na potrzeby osób m.in. odczuwających bóle kręgosłupa. Pracownicy ośrodka duży nacisk kładą na jakość usług medycznych prowadząc wczasy zdrowotne.
 
Niepowtarzalne walory przyrodnicze w połączeniu z najwyższą klasą czystości powietrza dały zielone światło, by Miłomłyn mógł ubiegać się o status uzdrowiska. W najbliższych okolicach znajduje się 19 jezior stanowiących wspaniałą bazę dla miłośników sportów wodnych, wypoczynku nad wodą oraz wędkarstwa. Pobyt na Mazurach to również możliwość rejsu statkiem, niezapomniane wrażenia podziwiania przyrody polskiej Amazonii. To właśnie tu przebiega szlak kanału Elbląskiego zaliczanego do ewenementów na skalę światową. Pobliskie lasy otaczające hotel, wraz z Puszczą Taborską to najlepsza szansa by zapomnieć o szumie miasta, pędzącym rytmie życia. Korty tenisowe, szlaki rowerowe i Nordic Walking są z kolei doskonałą odpowiedzią na potrzeby osób, dla których ważny jest aktywny wypoczynek.
 
Dla głębokiego relaksu i regeneracji ośrodek łączy osiągnięcia kosmetologii, SPA i wellness. Do dyspozycji gości oddane zostały: basen, sauny, jacuzzi, sala fitness i siłownia. Oferta licznych zabiegów, profesjonalizm personelu zapewniają doskonałe warunki dla osiągnięcia harmonii między pięknem ciała i ducha. Dlatego właściciele ośrodka przygotowali bogatą ofertę obejmującą pobyty SPA, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Przypływ sił witalnych, beztroskie chwile – w tym miejscu o to nietrudno.
 
W szerokiej ofercie hotelu zainteresowani znajdą: weekend w spa, rodzinne wczasy, wczasy dla aktywnych, wakacje na Mazurach, noclegi, wczasy dietetyczne, wczasy dla seniorów, turnusy rehabilitacyjne, wczasy zdrowotne oraz pakiety specjalne: Święta , Sylwester, Ferie, Wakacje.

Źródło: www.milomlynzdroj.pl
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA&Vitality
ul. Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn

89 642 33 00 www.milomlynzdroj.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama