Osteomedica Więcej Niż Rehabilitacja

Opieka i rehabilitacja

Osteomedica Więcej Niż Rehabilitacja

Dokładny adres: ul. Topolowa 4/u4

Miejscowość: 05-300 Mińsk Mazowiecki

Telefon: 888 444 966

Strona internetowa: http://www.osteomedica.com.pl/

osteomedica.minsk@gmail.com

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak, aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach.
 
W naszej pracy stosujemy szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych, dających gwarancję najwyższej skuteczności zarówno w przypadku osób z drobnymi urazami, jak i niepełnosprawnych.
 
Sukces zawdzięczamy, łączeniu najnowszych technik manualnych dostępnych na rynku oraz tradycyjnych metod rehabilitacyjnych – takie zestawienie pozwala na osiąganie bardzo zadowalających efektów.
 
By móc działać jeszcze skuteczniej konieczne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji. To właśnie dlatego poszerzamy naszą wiedzę, systematycznie biorąc udział w szkoleniach, prowadzonych przez twórców metod rehabilitacyjnych oraz uznanych autorytetów z Polski i zagranicy w zakresie fizjoterapii.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Osteomedica Więcej Niż Rehabilitacja
ul. Topolowa 4/u4
05-300 Mińsk Mazowiecki

888 444 966 http://www.osteomedica.com.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama