Complex Rehabilitacja

Opieka i rehabilitacja

Complex Rehabilitacja

Dokładny adres: ul. Piastowska 39

Miejscowość: 48-300 Nysa

Telefon: 77 448 00 70

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Specjalistyczne Centrum Complex Rehabiltacja świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji i masażu medycznego. Terapeutami są specjaliści fizjoterapii, pracujący w zawodzie od wielu lat. Centrum współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, co gwarantuje wysoki poziom świadczeń oraz spełnienie przez placówkę wszystkich wytycznych określonych w odpowiednich przepisach.

Każdy pacjent w komfortowych warunkach może w tej placówce zrealizować zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu zarówno refundowane przez NFZ, jak i odpłatne. Specjaliści Centrum koncentrują się na zapewnieniu skuteczności w leczeniu. Diagnostyka odbywa się w przytulnych pomieszczeniach, w miłej atmosferze, zapewniającej intymność i prywatność.  Fizjoterapeuci są stale przy pacjentach, przekazując na bieżąco potrzebne wskazówki i zalecenia. 

Całość procesu leczenia zapoczątkowana jest odpowiednią diagnostyką i wywiadem medycznym, a prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz korzystanie z nowoczesnych technik informatycznych pozwala na ciągłe monitorowanie postępów rehabilitacji i wprowadzanie odpowiednich zmian w harmonogramie leczenia.

Każdy pacjent traktowany jest tu podmiotowo, jako osobna jednostka. Do każdego dostosowane jest odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Przeprowadzony ściśle określony wywiad medyczny, pozwala na poznanie źródła dolegliwości i jego likwidowanie, a nie koncentrowanie się wyłącznie na objawach. Skuteczne leczenie to dotarcie i wyeliminowanie źródła bólu. Dlatego też specjaliści Centrum szukają najskuteczniejszych dostępnych środków medycznych, popartych doświadczeniem i wiedzą, żeby całościowo zająć się pacjentem i poprowadzić go przez cały proces rehabilitacji z dobrym skutkiem.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt