Complex Rehabilitacja

Opieka i rehabilitacja

Complex Rehabilitacja

Dokładny adres: ul. Piastowska 39

Miejscowość: 48-300 Nysa

Telefon: 77 448 00 70

Strona internetowa: www.complexmed.pl

gabinet@complexmed.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Specjalistyczne Centrum Complex Rehabiltacja świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej rehabilitacji i masażu medycznego. Terapeutami są specjaliści fizjoterapii, pracujący w zawodzie od wielu lat. Centrum współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, co gwarantuje wysoki poziom świadczeń oraz spełnienie przez placówkę wszystkich wytycznych określonych w odpowiednich przepisach.

Każdy pacjent w komfortowych warunkach może w tej placówce zrealizować zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu zarówno refundowane przez NFZ, jak i odpłatne. Specjaliści Centrum koncentrują się na zapewnieniu skuteczności w leczeniu. Diagnostyka odbywa się w przytulnych pomieszczeniach, w miłej atmosferze, zapewniającej intymność i prywatność.  Fizjoterapeuci są stale przy pacjentach, przekazując na bieżąco potrzebne wskazówki i zalecenia. 

Całość procesu leczenia zapoczątkowana jest odpowiednią diagnostyką i wywiadem medycznym, a prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz korzystanie z nowoczesnych technik informatycznych pozwala na ciągłe monitorowanie postępów rehabilitacji i wprowadzanie odpowiednich zmian w harmonogramie leczenia.

Każdy pacjent traktowany jest tu podmiotowo, jako osobna jednostka. Do każdego dostosowane jest odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Przeprowadzony ściśle określony wywiad medyczny, pozwala na poznanie źródła dolegliwości i jego likwidowanie, a nie koncentrowanie się wyłącznie na objawach. Skuteczne leczenie to dotarcie i wyeliminowanie źródła bólu. Dlatego też specjaliści Centrum szukają najskuteczniejszych dostępnych środków medycznych, popartych doświadczeniem i wiedzą, żeby całościowo zająć się pacjentem i poprowadzić go przez cały proces rehabilitacji z dobrym skutkiem.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Complex Rehabilitacja
ul. Piastowska 39
48-300 Nysa

77 448 00 70 www.complexmed.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama