Słoneczniki Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny

Opieka i rehabilitacja

Słoneczniki Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny

Dokładny adres: ul. Trzebnicka 43

Miejscowość: 55-120 Oborniki Śląskie

Telefon: 71 310 11 94

Strona internetowa: http://www.vitomed.com.pl/

vitomed@poczta.onet.pl

Obsługa klientów w językach:

Niemiecki Niemiecki
Polski Polski

Polecane

Nasz Ośrodek jest położony w zabytkowym kompleksie parkowym z własnym ogrodem. Otoczenie zieleni i kwiatów sprawia że pobyt tutaj, oprócz korzyści leczniczych, jest dobrym miejscem wypoczynku i rekreacji.
 
Świadczymy usługi w zakresie pielęgnacji i opieki dla osób wymagających stacjonarnej długoterminowej opieki pielęgnacyjnej i pielęgniarskiej w naszym zakładzie, jak i opieki u pacjenta w domu. Jednocześnie świadczymy usługi rehabilitacji ogólnoustrojowej pacjentów przebywających w naszym Ośrodku.

Na co dzień przez całą dobę o naszych pacjentów troszczą się doświadczone pielęgniarki i opiekunki medyczne z wieloletnią praktyką. Pełne zaangażowania, serca i uśmiechu. Nad stanem zdrowia pacjentów przez całą dobę czuwają lekarze interniści znający problematykę geriatrii. Ponadto w zależności od potrzeb zapewniamy konsultacje lekarzy specjalistów psychiatry, chirurga, neurologa i psychologa. W ciągu dnia pacjenci korzystają z planowanych zabiegów rehabilitacyjnych prowadzony przez zespół doświadczonych fizjoterapeutów.
 
Pacjenci przebywają w salach 1,2 lub 3-osobowych z własnymi węzłami sanitarnymi. Na terenie budynku znajduje się sala dziennego pobytu, zaopatrzona w TV, gdzie w ciągu dnia prowadzone są zajęcia terapii zajęciowej. Dla uatrakcyjnienia pobytu co pewien czas odbywają się wieczorki okolicznościowe, przepiękne występy chóru dziecięcego pobliskiej Szkoły Podstawowej nr 3, oraz występy teatrzyku dziecięcego. W pogodne dni nasi pacjenci maja możliwość korzystania z tarasu i spacerów na świeżym powietrzu na terenie ogrodu. W pogodne dni nasi pacjenci maja możliwość korzystania z tarasu i spacerów na świeżym powietrzu na terenie ogrodu​.​
 
Miła i serdeczna atmosfera, profesjonalna opieka, smaczne domowe posiłki powodują, że pobyt u nas daje poczucie bezpieczeństwa, troski i ciepła.

Placówka świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Słoneczniki Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny
ul. Trzebnicka 43
55-120 Oborniki Śląskie

71 310 11 94 http://www.vitomed.com.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama