Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn

Sprzęt rehabilitacyjny

Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn

Dokładny adres: ul. Piłsudskiego 54

Miejscowość: 10-450 Olsztyn

Telefon: 89 537 07 90

Strona internetowa: http://www.cezetel.pl

biuro@cezetel.pl

Obsługa klientów w językach:

Polecane

Cezetel Olsztyn jest obecny na polskim rynku dostawców sprzętu medycznego od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Jestesmy wiodącym dostawcą sprzetu medycznego, jednorazowego i wielorazowego użytku, opatrunków oraz urządzeń rehabilitacyjnych. Oferujemy wyjątkowo szeroki asortyment medyczny, zawsze idelanie dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasza wysoko wykwalfikowana kadra każdego dnia pracuje dla Państwa wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie w obszarze dostarczania najwyższej jakości sprzętu medycznego. Chcemy dbać o pozytywne relacje z naszymi klientami, oferując im najwyższe standardy pracy i współpracy, po to aby nasza usługa była pełna i jak najwyższej jakości. Bogata oferta najwyższej jakości produktów, terminowe dostawy, atrakcyjne ceny i sprawna obsługa klienta, wszystko to gwarantuje osiągnięcie wspólnego sukcesu i zadowolenia ze współpracy.
 

Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn
ul. Piłsudskiego 54
10-450 Olsztyn

89 537 07 90 http://www.cezetel.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama