Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn

Sprzęt rehabilitacyjny

Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa Cezetel Olsztyn

Dokładny adres: ul. Piłsudskiego 54

Miejscowość: 10-450 Olsztyn

Telefon: 89 537 07 90

Obsługa klientów w językach:


Cezetel Olsztyn jest obecny na polskim rynku dostawców sprzętu medycznego od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Jestesmy wiodącym dostawcą sprzetu medycznego, jednorazowego i wielorazowego użytku, opatrunków oraz urządzeń rehabilitacyjnych. Oferujemy wyjątkowo szeroki asortyment medyczny, zawsze idelanie dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta.

Nasza wysoko wykwalfikowana kadra każdego dnia pracuje dla Państwa wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie w obszarze dostarczania najwyższej jakości sprzętu medycznego. Chcemy dbać o pozytywne relacje z naszymi klientami, oferując im najwyższe standardy pracy i współpracy, po to aby nasza usługa była pełna i jak najwyższej jakości. Bogata oferta najwyższej jakości produktów, terminowe dostawy, atrakcyjne ceny i sprawna obsługa klienta, wszystko to gwarantuje osiągnięcie wspólnego sukcesu i zadowolenia ze współpracy.
 Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt