Uroczysko Porszewice

Wczasy dla seniorów

Uroczysko Porszewice

Dokładny adres: Porszewice 24C

Miejscowość: 95-200 Pabianice

Telefon: 42 211 85 00

Strona internetowa: http://uroczyskoporszewice.pl/

recepcja@uroczyskoporszewice.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski

Polecane

Uroczysko Porszewice to miejsce przyjazne ludziom i środowisku. Ośrodek posiada bogatą ofertę skierowaną dla osób w każdym wieku.

Oferta wypoczynku i rekreacja

Wypoczynkowi sprzyja głównie pogoda ducha oraz otaczająca przyroda i tego nie zabraknie w Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym w Porszewicach. Miejsce wypoczynku otoczone jest piękną zielenią i starym wspaniałym lasem mieszanym. Dzięki temu okolica sprzyja również do aktywnego wypoczynku, spaceru po lesie i jazdy rowerem po wytyczonych drogach leśnych. Wszystko to dzieje się w atmosferze komfortu, który zapewnia wyśmienity odpoczynek i wytchnienie. Dla aktywnych gości Ośrodka wypoczynkowego w ofercie znajdują się również sala ćwiczeń (siłownie) oraz sauna fińska.

Dla osób wypoczywających i chcących nocować w Ośrodku Porszewice, przygotowane zostały komfortowe pokoje noclegowe w trzech konfiguracjach: 1 osobowy pokój, 2 osobowy oraz 4 osobowy pokój. Miejsca noclegowe są o podwyższonym standardzie tzw. deLux (każdy pokój posiada własną dobrze wyposażoną łazienkę).

Dla bezpieczeństwa gości i osób odwiedzających Ośrodek w Porszewicach posiada monitoring i strzeżony parking całodobowy.

Zaletą ośrodka jest położenie, ponieważ zarówno blisko znajduje się Łódź, Pabianice oraz Konstantynów.
Na terenie Ośrodka można skorzystać z pozostałych usług wypoczynkowych takich jak nordic walking czy spacer po ścieżce dendrologicznej i ścieżce zmysłów.
 
Rekolekcje
Uroczysko Porszewice zaprasza również serdecznie do swojego ośrodka rekolekcyjnego gdzie leśne otoczenie oraz oddalenie od zgiełku miasta sprzyja wyciszeniu dając możliwość przeżywania i organizacji różnotematycznych rekolekcji.

Połączenie bazy noclegowej z możliwością zakwaterowania 136 osób (pokoje 1,2 i 4 osobowe z łazienkami) oraz własnego zaplecza gastronomicznego sprawia, iż placówka jest przygotowana do przyjęcia zarówno zorganizowanych grup jak i obsługi pobytów indywidualnych.

Dla grup rekolekcyjnych udostępniane są BEZPŁATNIE:
– sale konferencyjną,
– kaplice,
– siłownie,
– Internet (Wi-Fi).
 
W ośrodku rekolekcyjnym odbywają się rekolekcje organizowane przez:
- Domowy Kościół (ORAR, ORDR, Dialog Małżeński),
- Odnowa w Duchu Świętym (Ignacjańskie, Dla zakochanych),
- Spotkania Małżeńskie (Weekend Małżeński),
- Archidiecezja Łódzka (Dni skupienia, Akademia współpracowników Jana Pawła II, Cisza serca, Triduum Paschalne, Rekolekcje medytacyjne).

Przyjęcia okolicznościowe
Ośrodek Porszewice to również doskonałe miejsce do organizowania wszelkiego typu imprez okolicznościowych. Wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności jest gwarancją zadowolenia klientów.

W ramach obiektu do dyspozycji klientów oddane są:
- sala bankietowa na 130 miejsc,
- pokoje noclegowe o wysokim standardzie,
- własne zaplecze kulinarne,
- bezpłatny parking monitorowany 24h na terenie obiektu.

Dodatkowym atutem jest duży ogród otoczony lasem, idealny do spacerów, jak i chwili wytchnienia podczas imprez. Wszystko zaprojektowane w sposób tworzący klimat zarówno do wypoczynku, jak i dobrej zabawy, także podczas imprez plenerowych.

Ośrodek zadbał również o osoby niepełnosprawne projektując architekturę budynku do potrzeb i wymogów obowiązujących w tym zakresie.

 
Udogodnienia
  • Internet WiFi Internet WiFi
  • Możliwośc odpoczynku na powietrzu Możliwośc odpoczynku na powietrzu
  • Ognisko, Grill Ognisko, Grill
  • Parking Parking
  • Recepcja Recepcja
  • Sąsiedztwo lasu Sąsiedztwo lasu
Wyposażenie
  • WC w pokoju
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Uroczysko Porszewice
Porszewice 24C
95-200 Pabianice

42 211 85 00 http://uroczyskoporszewice.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama