Dom Seniora Piano

kwatera prywatna

Dom Seniora Piano

Dokładny adres: ul. Głogowa 19

Miejscowość: 05-501 Piaseczno/Zalesie Dolne

Telefon: 22 820 78 57

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Dom Seniora Piano zaprasza osoby starsze lub niepełnosprawne na pobyty stałe i czasowe. Naszym Pensjonariuszom oferujemy prawdziwie ciepły,  rodzinny dom z całodobową opieką. Tworzymy miejsce, które daje zadowolenie i spokój a także możliwość interesującego spędzenia wspólnie wolnego czasu. Jesteśmy kameralnym domem z duszą i atmosferą rodzinną.

Dom nasz położony jest w Zalesiu Dolnym, najpiękniejszej części Piaseczna w obrębie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Wokół roztaczają się atrakcyjne tereny rekreacyjne sprzyjające spacerom i obcowaniu z naturą.

Naszym Pensjonariuszom zapewniamy przytulne pokoje 1, 2 i 3 osobowe z komfortowym wyposażeniem, przestronny salon z kominkiem oraz jadalnię z letnim tarasem, wychodzącym na pięknie zagospodarowany ogród.
 
Oferta:
- całodobową opiekę pielęgniarską,
- systematyczną opiekę lekarza rodzinnego,
- pełne wyżywienie 5 posiłków dziennie z uwzględnieniem diet oraz posiłki dodatkowe na życzenie Pensjonariusza,
- grupowe zajęcia rehabilitacji ruchowej,
- możliwość rehabilitacji indywidualnej dla każdego Pensjonariusza,
- organizację czasu wolnego w zależności od możliwości i zainteresowań Pensjonariuszy,
- zajęcia terapeutyczne,
- dla chętnych wizyty duszpasterskie.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt