Dom Opieki Nestor

kwatera prywatna

Dom Opieki Nestor

Dokładny adres: Wojszczyce 13a

Miejscowość: 05-180 Pomiechówek

Telefon: 22 785 52 54

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Od ponad 14 lat nasz dom seniora zapewnia opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom chorym i niepełnosprawnym. Takie bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania tak ważnej dla Państwa decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki.

Cele Domu Opieki

Naszym celem jest zapewnienie fizycznego, umysłowego i duchowego komfortu wszystkim pensjonariuszom. Pragniemy każdemu zagwarantować poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu, szacunku oraz świadomości, że jest się szanowaną i wartościową osobą. Podopiecznym oferujemy opiekę wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, a także lekarza, fizjoterapeuty i masażysty. Opierając się na osobistym doświadczeniu wieloletniej opieki nad osobami starszymi staramy się stworzyć miejsce bezpieczne pełne ciepła, zrozumienia tak potrzebnego osobom w podeszłym wieku, cierpiącym na demencję starczą, osobom samotnym i chorym.

Dom Opieki Nestor zlokalizowany jest w miejscowości Wojszczyce, 40 km od Warszawy i 26 km od Łomianek. Dogodna lokalizacja i liczne połączenia zarówno z Warszawą, jak i Nowym Dworem Mazowiecki oraz z innymi miejscowościami województwa mazowieckiego, sprawiają, że bliscy naszych podopiecznych mogą ich często odwiedzać. Doskonale wiemy jak ważny jest komfort psychiczny, życzliwość i szacunek. Dlatego też, nasi podopieczni otrzymują od nas mocne wsparcie w wielu sytuacjach. Pomagamy rozwiązywać problemy, radzić sobie ze słabościami.

Oferta Domu Opieki Nestor

Personel lekarski i pielęgniarski wraz z zespołem rehabilitantów, nowoczesny budynek Domu Opieki Nestor oraz malownicza okolica zapewniają naszym podopiecznym komfortowy i bezpieczny pobyt. Skupiamy się na poprawie jakości życia seniorów, pobudzeniu ich do aktywności społecznej oraz zapewniamy rodzinną atmosferę.

Naszym pensjonariuszom oferujemy:

- pobyty długo lub krótkoterminowe (w tym świąteczne i wakacyjne),
- codzienny nadzór lekarski,
- całodobową opiekę,
- duże i jasne pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe. Wszystkie pokoje mają łazienki i TV,
- przestronne wnętrza: jadalnia z dużym pokojem dziennym oraz szerokie korytarze  umożliwiające -komfortowy pobyt nawet w deszczowe dni,
- 5 posiłków dziennie: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane na miejscu ze świeżych składników. Nasi kucharze gotują według zaleceń dietetycznych wskazanych dla naszych pensjonariuszy,
- zajęcia rehabilitacyjno-ruchowe. Dysponujemy gabinetem rehabilitacyjnym. Dla każdego podopiecznego możliwe jest prowadzenie indywidualnego programu rehabilitacji,
- organizowanie świąt i imprez okolicznościowych, filmowe seanse, gry planszowe,
- opiekę duszpasterską.

Opieka w domu seniora Nestor

Każdej osobie przebywającej w naszym Domu Opieki staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu, szacunku oraz świadomości, że jest się szanowaną i wartościową osobą. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, a także lekarza, fizjoterapeuty i masażysty. Dzięki temu nasi podopieczni mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc.
Nasze wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi pomaga nam w tworzeniu miejsca pełnego ciepła i zrozumienia tak potrzebnego cierpiącym na chorobę Alzheimera, demencje starczą, osobom samotnym i chorym.

W ramach pobytu w Domu Opieki Nestor zapewniamy:
- całodobową opiekę pielęgniarską,
- pomoc w załatwianiu spraw osobistych,
- usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne,
- podstawowe środki higieny osobistej,
- opiekę duszpasterską,
- codzienny nadzór lekarski,
- rehabilitację (dysponujemy gabinetem rehabilitacyjnym - dla każdego podopiecznego możliwe jest prowadzenie indywidualnego programu rehabilitacji).
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt