Dom Opieki Nestor

Domy seniora

Dom Opieki Nestor

Dokładny adres: Wojszczyce 13a

Miejscowość: 05-180 Pomiechówek

Telefon: 22 785 52 54

Strona internetowa: http://www.domopiekinestor.pl/

domopiekinestor@o2.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Od ponad 14 lat nasz dom seniora zapewnia opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom chorym i niepełnosprawnym. Takie bogate doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i komfortu psychicznego podczas podejmowania tak ważnej dla Państwa decyzji o umieszczeniu bliskiej osoby w domu opieki.

Cele Domu Opieki

Naszym celem jest zapewnienie fizycznego, umysłowego i duchowego komfortu wszystkim pensjonariuszom. Pragniemy każdemu zagwarantować poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu, szacunku oraz świadomości, że jest się szanowaną i wartościową osobą. Podopiecznym oferujemy opiekę wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, a także lekarza, fizjoterapeuty i masażysty. Opierając się na osobistym doświadczeniu wieloletniej opieki nad osobami starszymi staramy się stworzyć miejsce bezpieczne pełne ciepła, zrozumienia tak potrzebnego osobom w podeszłym wieku, cierpiącym na demencję starczą, osobom samotnym i chorym.

Dom Opieki Nestor zlokalizowany jest w miejscowości Wojszczyce, 40 km od Warszawy i 26 km od Łomianek. Dogodna lokalizacja i liczne połączenia zarówno z Warszawą, jak i Nowym Dworem Mazowiecki oraz z innymi miejscowościami województwa mazowieckiego, sprawiają, że bliscy naszych podopiecznych mogą ich często odwiedzać. Doskonale wiemy jak ważny jest komfort psychiczny, życzliwość i szacunek. Dlatego też, nasi podopieczni otrzymują od nas mocne wsparcie w wielu sytuacjach. Pomagamy rozwiązywać problemy, radzić sobie ze słabościami.

Oferta Domu Opieki Nestor

Personel lekarski i pielęgniarski wraz z zespołem rehabilitantów, nowoczesny budynek Domu Opieki Nestor oraz malownicza okolica zapewniają naszym podopiecznym komfortowy i bezpieczny pobyt. Skupiamy się na poprawie jakości życia seniorów, pobudzeniu ich do aktywności społecznej oraz zapewniamy rodzinną atmosferę.

Naszym pensjonariuszom oferujemy:

- pobyty długo lub krótkoterminowe (w tym świąteczne i wakacyjne),
- codzienny nadzór lekarski,
- całodobową opiekę,
- duże i jasne pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe. Wszystkie pokoje mają łazienki i TV,
- przestronne wnętrza: jadalnia z dużym pokojem dziennym oraz szerokie korytarze  umożliwiające -komfortowy pobyt nawet w deszczowe dni,
- 5 posiłków dziennie: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane na miejscu ze świeżych składników. Nasi kucharze gotują według zaleceń dietetycznych wskazanych dla naszych pensjonariuszy,
- zajęcia rehabilitacyjno-ruchowe. Dysponujemy gabinetem rehabilitacyjnym. Dla każdego podopiecznego możliwe jest prowadzenie indywidualnego programu rehabilitacji,
- organizowanie świąt i imprez okolicznościowych, filmowe seanse, gry planszowe,
- opiekę duszpasterską.

Opieka w domu seniora Nestor

Każdej osobie przebywającej w naszym Domu Opieki staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu, szacunku oraz świadomości, że jest się szanowaną i wartościową osobą. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunek i pielęgniarek, a także lekarza, fizjoterapeuty i masażysty. Dzięki temu nasi podopieczni mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc.
Nasze wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi pomaga nam w tworzeniu miejsca pełnego ciepła i zrozumienia tak potrzebnego cierpiącym na chorobę Alzheimera, demencje starczą, osobom samotnym i chorym.

W ramach pobytu w Domu Opieki Nestor zapewniamy:
- całodobową opiekę pielęgniarską,
- pomoc w załatwianiu spraw osobistych,
- usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne,
- podstawowe środki higieny osobistej,
- opiekę duszpasterską,
- codzienny nadzór lekarski,
- rehabilitację (dysponujemy gabinetem rehabilitacyjnym - dla każdego podopiecznego możliwe jest prowadzenie indywidualnego programu rehabilitacji).
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Dom Opieki Nestor
Wojszczyce 13a
05-180 Pomiechówek

22 785 52 54 http://www.domopiekinestor.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama