EVE - opieka nad osobami starszymi

Usługi opiekuńcze w domu

EVE - opieka nad osobami starszymi

Dokładny adres: ul. Wyłom 16

Miejscowość: 61- 67 Poznań

Telefon: 61 670 74 16

Obsługa klientów w językach:

Polski PolskiPoznańska firma eve to zespół doświadczonych i sprawdzonych opiekunów powstały z myślą o osobach starszych, chorych, niepełnosprawnych, kobietach w ciąży i połogu.

Firma kładzie nacisk na wykształcenie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności swojej kadry. Wszystko po to, aby nadać nową, lepszą jakość opiece nad Podopiecznym w domu.

Zadania, których podejmuje się eve Poznań są bardzo ważne, gdyż coraz więcej ludzi potrzebuje pomocy. Polskie społeczeństwo zalicza się do grupy społeczeństw starzejących się. Wzrastające zapotrzebowanie na kompleksową opiekę wymaga wzrostu i rozwoju usług w tym zakresie.
 
Tym, co wyróżnia eve na tle innych instytucji jest niewątpliwie fachowa pomoc i wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

W ramach usług świadczonych osobom starszym i niepełnosprawnych znajdują się:
- czynności związane z pielęgnacją tj.: kąpiele, mycie, ubieranie, czesanie, pielęgnacja środkami kosmetycznymi, etc.
- zapobieganie odleżynom oraz stanom zapalnym skóry
- podawanie leków podopiecznemu według zaleceń lekarza
- przygotowanie posiłków i pomaganie w spożyciu pokarmu jeśli to konieczne
- w sytuacjach alarmowych powiadomienie rodziny, a w razie potrzeby wezwanie pogotowia
- utrzymanie ładu i porządku w pokoju podopiecznego
- pomoc w zakupach i zakup leków
- dotrzymywanie towarzystwa (wspólne wyjścia, czytanie, spacery, rozmowa – dostosowane do preferencji podopiecznego)
- pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

W ramach świadczonych usług znajduje się zarówno opieka godzinowa, jak i całodobowa. Opieka całodobowa świadczona jest zarówno w trybie ciągłym, jak i w okresie wakacyjnym. Wiążę się ona z zakwaterowaniem opiekuna w domu podopiecznego i może być rozszerzana poza granice województwa wielkopolskiego. 

Działalność eve obejmuje Poznań i okolice, a w przypadku opieki całodobowej może być rozszerzone poza granice województwa wielkopolskiego. Zakres czasowy i wymiar pomocy jest ustalany przez obie strony w czasie rozmowy w naszym biurze.

Źródło: www.​evepoznan.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt