Nadmorski Dom Seniora HILARIS

Domy seniora

Nadmorski Dom Seniora HILARIS

Dokładny adres: ul. Gen. J. Hallera 19

Miejscowość: 84-100 Puck

Telefon: 58 573 90 12

Strona internetowa: http://www.nadmorskidomseniora.pl/

info@hilaris.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Nadmorski Dom Seniora HILARIS​ pragnie nieść pomoc i nadzieję osobom starszym tak, aby mogły one znaleźć dla siebie prawdziwy, rodzinny dom. Ośodek zapewnia troskliwą opiekę, która umożliwi Pensjonariuszom zadowolenie, spokój i możliwość aktywnego spędzania czasu.

​Pracownicy ośrodka pragną także służyć rodzinom, które - w trosce o życie i potrzeby swoich bliskich - podejmują trudną decyzję umieszczenia ich w domu całodobowej opieki. 

 
Nadmorski Dom Seniora HILARIS zaprasza tych, którzy:
- czują się samotni i szukają bratniej duszy;
- nie mają partnera do gry w szachy czy scrabla;
- chcą wypić filiżankę herbaty w miłej atmosferze;
- chcą porozmawiać o przeczytanej ostatnio książce;
- potrzebują opieki medycznej i wsparcia w codziennym życiu;
- chcą odzyskać i zachować witalność.

Nadmorski Dom Seniora to placówka zapewniająca całodobowa opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych. Dom znajduje się w nadmorskiej miejscowości, w Pucku, nad Zatoka Pucką, w województwie pomorskim.

Z okien domu rozciąga się widok na zatokę i Półwysep Helski. Ścieżki rowerowe i spacerowe ciągnące się wzdłuż brzegu morza sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Spacery deptakiem, który ciągnie się od portu rybackiego, poprzez molo, plażę i Park Krajobrazowy umożliwiają relaks i obcowanie z przyrodą oraz obserwację przepięknych krajobrazów o różnych porach roku. W bezpośredniej bliskości znajduje centrum miasta, rynek, przychodnia zdrowia, centrum rehabilitacji, szpital oraz kościół.

Dom Seniora spełnia wymogi zawarte w przepisach dotyczących prowadzenia tego typu placówek. Decyzją wojewody pomorskiego nr PS-IV.9423.1.20.2011 z dnia 16 listopada 2011 r. Nadmorski Dom Seniora w Pucku otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności, co potwierdza wysoki standard naszego Domu oraz fakt przynależności do grona najlepszych tego typu placówek w Polsce.
 
Pięciokondygnacyjny budynek pozbawiony jest barier architektonicznych. Placówka posiada windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, z których każdy wyposażony został we własną łazienkę oraz instalację przywoławczą, znajdującą się zarówno w pokoju jak i łazience. Na życzenie w pokoju może zostać włączona klimatyzacja i monitoring. Każdy pokój ma swój indywidualny styl. Wyposażony jest w gustowne meble, telewizor oraz internet bezprzewodowy. Dodatkowo na każdym piętrze znajduje się przestronna łazienka dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na taras, kuchnia, jadalnia,.

Placówka zapewnia:
- całodobową opiekę (pielęgniarki lub opiekunki);
- systematyczną opiekę lekarza rodzinnego;
- pomoc w codziennych czynnościach (toaleta, pranie bielizny i rzeczy osobistych);
- bardzo smaczne i zdrowe wyżywienie cztery razy dziennie (z uwzględnieniem diet);
- drobne przekąski i napoje między posiłkami;
- opiekę duszpasterską (dla osób chętnych);
- organizowanie czasu wolnego w zależności od wieku, możliwości i zainteresowań każdego z pensjonariuszy (terapia zajęciowa);
- dostęp do lekarzy specjalistów i rehabilitanta (w ramach NFZ lub prywatnie);
- organizację świąt i uroczystości;
- rodzinną atmosferę, a w szczególności intymność, poszanowanie godności osobistej oraz poczucie bezpieczeństwa.​
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Nadmorski Dom Seniora HILARIS
ul. Gen. J. Hallera 19
84-100 Puck

58 573 90 12 http://www.nadmorskidomseniora.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama