Sanatorium Cegielski

Wczasy dla seniorów

Sanatorium Cegielski

Dokładny adres: ul. Na Banię 42 

Miejscowość: 34-700 Rabka-Zdrój

Telefon: 18 267 72 60

Strona internetowa: www.sanatorium-cegielski.pl

biuro@sanatorium-cegielski.pl

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Polski Polski

Polecane

Komfortowe Sanatorium „Cegielski” położone jest w centrum Rabki-Zdrój na południowym stoku góry Bania. Roztacza się stąd piękny widok na całą okolicę.

Ośrodek posiada 196 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, TV i prawie każdy ma niezależny nasłoneczniony balkon. Do dyspozycji gości oddajemy również komfortowe apartamenty. Każdy apartament posiada pokój wypoczynkowy z balkonem, sypialnię, łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.
Na terenie Ośrodka do dyspozycji gości znajdują się: kawiarnia z bilardem, kiosk, sala do gry w tenisa stołowego, przedszkole i plac zabaw dla dzieci, basen letni z brodzikiem i z podgrzewaną wodą, boiska do gier zespołowych, biblioteka i wypożyczalnia sprzętu sportowego, kosmetyczka, ogrodzony parking.

Dla gości organizowane są: wycieczki piesze z przewodnikiem po okolicy, ogniska z pieczeniem kiełbasek przy kapeli góralskiej (w zimie kuligi), wycieczki autokarowe do Zakopanego, Morskiego Oka, Kopalni Soli w Wieliczce, na spływ Dunajcem, Szczawnicy.

Ośrodek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada podjazdy, windy i pokoje dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Placówka posiada wpis do rejestru Wojewody Małopolskiego w Krakowie Ośrodków „Organizatorów turnusów rehabilitacyjnych” – OR/12/0013/16 ważny do 12.03.2019  i wpis „Ośrodków przyjmujących turnusy rehabilitacyjne” - OD/12/0015/16 ważny do 26 maja 2019.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Sanatorium Cegielski
ul. Na Banię 42 
34-700 Rabka-Zdrój

18 267 72 60 www.sanatorium-cegielski.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama