Leśne Zacisze Rodzinny Dom Opieki

kwatera prywatna

Leśne Zacisze Rodzinny Dom Opieki

Dokładny adres: ul. Sobienie Kiełczewskie II nr 34b

Miejscowość: 08-443 Sobienie Jeziory

Telefon: 533 233 800

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Leśne Zacisze to nie tylko rodzinny dom opieki, ale także zrealizowane marzenie o miejscu, w którym osoby starsze czułyby się jak u siebie! Znajduje się on na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Otoczony lasem, w oazie ciszy z korzystnym dla zdrowia mikroklimatem wspaniale wpływa na zdrowie i samopoczucie każdego – szczególnie naszych babć i dziadków.

Chcemy, aby w naszym domu opieki panowała rodzinna atmosfera, a nasi pensjonariusze czuli się u nas jak w domu.


Ośrodek powstał w 2012 r. i projektowany był z myślą o osobach starszych. Od początku kierowaliśmy się potrzebami i oczekiwaniami naszych gości. Jest to miejsce kompletne – z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, przestronnymi pokojami, pomieszczeniami integracyjnymi, animacyjnymi – które sprosta wszelkim wymaganiom naszych pensjonariuszy.

OFERTA:
 
LEŚNE ZACISZE - to rodzinny dom, który oferuje swoim mieszkańcom wszystko to, czego potrzebują.
MAGICZNE MIEJSCE - dom zlokalizowany jest w Mazowieckim Parku Krajobrazowym z korzystnym mikroklimatem. Dookoła roztacza się dużym ogród. Tuż za nim bór sosnowy, który działa leczniczo na choroby układu oddechowego.

SWOBODA PRZEMIESZCZANIA – pensjonat przystosowany dla osób starszych, budynek bez barier architektonicznych: wyposażony w windę z szerokim wjazdem, przestronne korytarze z poręczami, uchwyty w łazienkach.

Sala rehabilitacyjna DBAMY O ZDROWIE – w ośrodku znajduje się wyposażona sala rehabilitacyjna. Goście Leśnego Zacisza mogą bez ograniczeń korzystać ze znajdującej się w niej urządzeń. Pod okiem doświadczonego rehabilitanta utrzymają sprawność fizyczną. Zapewniamy również całodobową i fachową opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie.

WYSOKI STANDARD POKOI - swoim gościom oferujemy widne, przestronne 1 i 2 – osobowe pokoje. Każdy pokój posiada oddzielną  (przystosowaną dla osób niepełnosprawnych) łazienkę z szerokim prysznicem. W pomieszczeniach są też telewizory LED z dostępem do TV naziemnej jak i możliwością oglądania zdjęć i filmów. Każdy pokój może być indywidualnie dopasowany do potrzeb pensjonariusza: może być zmienione ustawienie mebli i wystrój.

DOMOWA KUCHNIA – nic dodać nic ująć. Smacznie i zdrowo z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych. 5 posiłków dziennie.

Salon SPĘDZANIE CZASU - nasi goście mają do dyspozycji ogród dookoła domu, oranżerię, salę kominkową i przestronny salon. Mogą korzystać ze znajdujących się tam książek, gier planszowych, kart i audiobooków. Dostępny jest również komputer z internetem w salonie oraz bezpłatny internet WI-FI w każdym pomieszczeniu.

JESTEŚMY RODZINĄ – wiemy, że wszystkie wymienione wyżej punkty to nie wszystko. Liczy się atmosfera, wspólne przebywanie i to co między słowami. Dlatego u nas nie ma nudy! Spacery w pobliskim lesie, zajęcia animacyjne i rodzinna atmosfera – to wszyscy wspólnie tworzymy Leśne Zacisze.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt