Leśne Zacisze Rodzinny Dom Opieki

Domy seniora

Leśne Zacisze Rodzinny Dom Opieki

Dokładny adres: ul. Sobienie Kiełczewskie II nr 34b

Miejscowość: 08-443 Sobienie Jeziory

Telefon: 533 233 800

Strona internetowa: http://lesne-zacisze.com/

lesnezacisze@aol.com

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Leśne Zacisze to nie tylko rodzinny dom opieki, ale także zrealizowane marzenie o miejscu, w którym osoby starsze czułyby się jak u siebie! Znajduje się on na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Otoczony lasem, w oazie ciszy z korzystnym dla zdrowia mikroklimatem wspaniale wpływa na zdrowie i samopoczucie każdego – szczególnie naszych babć i dziadków.

Chcemy, aby w naszym domu opieki panowała rodzinna atmosfera, a nasi pensjonariusze czuli się u nas jak w domu.


Ośrodek powstał w 2012 r. i projektowany był z myślą o osobach starszych. Od początku kierowaliśmy się potrzebami i oczekiwaniami naszych gości. Jest to miejsce kompletne – z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, przestronnymi pokojami, pomieszczeniami integracyjnymi, animacyjnymi – które sprosta wszelkim wymaganiom naszych pensjonariuszy.

OFERTA:
 
LEŚNE ZACISZE - to rodzinny dom, który oferuje swoim mieszkańcom wszystko to, czego potrzebują.
MAGICZNE MIEJSCE - dom zlokalizowany jest w Mazowieckim Parku Krajobrazowym z korzystnym mikroklimatem. Dookoła roztacza się dużym ogród. Tuż za nim bór sosnowy, który działa leczniczo na choroby układu oddechowego.

SWOBODA PRZEMIESZCZANIA – pensjonat przystosowany dla osób starszych, budynek bez barier architektonicznych: wyposażony w windę z szerokim wjazdem, przestronne korytarze z poręczami, uchwyty w łazienkach.

Sala rehabilitacyjna DBAMY O ZDROWIE – w ośrodku znajduje się wyposażona sala rehabilitacyjna. Goście Leśnego Zacisza mogą bez ograniczeń korzystać ze znajdującej się w niej urządzeń. Pod okiem doświadczonego rehabilitanta utrzymają sprawność fizyczną. Zapewniamy również całodobową i fachową opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie.

WYSOKI STANDARD POKOI - swoim gościom oferujemy widne, przestronne 1 i 2 – osobowe pokoje. Każdy pokój posiada oddzielną  (przystosowaną dla osób niepełnosprawnych) łazienkę z szerokim prysznicem. W pomieszczeniach są też telewizory LED z dostępem do TV naziemnej jak i możliwością oglądania zdjęć i filmów. Każdy pokój może być indywidualnie dopasowany do potrzeb pensjonariusza: może być zmienione ustawienie mebli i wystrój.

DOMOWA KUCHNIA – nic dodać nic ująć. Smacznie i zdrowo z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych. 5 posiłków dziennie.

Salon SPĘDZANIE CZASU - nasi goście mają do dyspozycji ogród dookoła domu, oranżerię, salę kominkową i przestronny salon. Mogą korzystać ze znajdujących się tam książek, gier planszowych, kart i audiobooków. Dostępny jest również komputer z internetem w salonie oraz bezpłatny internet WI-FI w każdym pomieszczeniu.

JESTEŚMY RODZINĄ – wiemy, że wszystkie wymienione wyżej punkty to nie wszystko. Liczy się atmosfera, wspólne przebywanie i to co między słowami. Dlatego u nas nie ma nudy! Spacery w pobliskim lesie, zajęcia animacyjne i rodzinna atmosfera – to wszyscy wspólnie tworzymy Leśne Zacisze.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Leśne Zacisze Rodzinny Dom Opieki
ul. Sobienie Kiełczewskie II nr 34b
08-443 Sobienie Jeziory

533 233 800 http://lesne-zacisze.com/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama