Willa Seniorówka - Prywatny Dom Opieki

kwatera prywatna

Willa Seniorówka - Prywatny Dom Opieki

Dokładny adres: ul. Strzelce 104

Miejscowość: 24-150 Strzelce

Telefon: 516 018 200

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Dom Opieki nad Osobami Starszymi i Niepełnosprawnymi „Willa Seniorówka” zapewnia opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym.
 
Nasz Dom Opieki położony jest w strefie uzdrowiskowej, około 1600m od wejścia do zabytkowego Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Nowo powstały obiekt położony jest na wzgórzu, wśród zieleni i malowniczych widoków. Nasz nowoczesny ośrodek oferuje usługi zapewniające komfortowe warunki życia poprawiające stan zdrowia oraz zwiększające aktywność osób starszych i niepełnosprawnych. Jego unikalne zalety związane są z położeniem w strefie uzdrowiskowej Nałęczowa mającej istotny wpływ na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia, a w szczególności na zmniejszenie dolegliwości u osób z chorobami serca i układu krążenia. Oferujemy pobyty zarówno krótko- jak i długoterminowe.

Nasz ośrodek znajduje się w nowym budynku o powierzchni użytkowej ponad 850 m2, składającym się między innymi z 23 dwuosobowych pokoi z własnymi łazienkami i z płaskimi 32-calowymi TV, z salonu wypoczynkowego z jadalnią, sali do rehabilitacji. Pomieszczenia przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, a w budynku i jego otoczeniu nie ma barier architektonicznych.

Willa Seniorówka charakteryzuje się:
 - brakiem barier architektonicznych,
 - dużym salonem wypoczynkowym,
- windą dla niepełnosprawnych,
- systemem przywoławczym w zasięgu każdego pensjonariusza,
- możliwością monitorowania lokalizacji oraz szybkiego nawiązania i utrzymania stałego kontaktu z naszymi Podopiecznymi podczas spacerów na terenie naszego ośrodka oraz poza nim - na przykład na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie,
- salą rehabilitacji,
- kącikiem komputerowym.
 .
Naszym Podopiecznym zapewniamy pobyt w miłej, przyjacielskiej atmosferze z poszanowaniem godności osobistej, intymności i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Oferujemy całodobową opiekę pielęgniarek i opiekunów, o miłym, przyjaznym usposobieniu, dużym zaangażowaniu i doświadczeniu. Zapewniamy także zaangażowanie specjalistów z zakresu medycyny, fizjoterapii i rehabilitacji w celu maksymalnego przywrócenia mobilności i sprawności intelektualnej Pensjonariuszy.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt