Willa Seniorówka - Prywatny Dom Opieki

Domy seniora

Willa Seniorówka - Prywatny Dom Opieki

Dokładny adres: ul. Strzelce 104

Miejscowość: 24-150 Strzelce

Telefon: 516 018 200

Strona internetowa: http://www.seniorowka.pl/

toms1@op.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Dom Opieki nad Osobami Starszymi i Niepełnosprawnymi „Willa Seniorówka” zapewnia opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym.
 
Nasz Dom Opieki położony jest w strefie uzdrowiskowej, około 1600m od wejścia do zabytkowego Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Nowo powstały obiekt położony jest na wzgórzu, wśród zieleni i malowniczych widoków. Nasz nowoczesny ośrodek oferuje usługi zapewniające komfortowe warunki życia poprawiające stan zdrowia oraz zwiększające aktywność osób starszych i niepełnosprawnych. Jego unikalne zalety związane są z położeniem w strefie uzdrowiskowej Nałęczowa mającej istotny wpływ na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia, a w szczególności na zmniejszenie dolegliwości u osób z chorobami serca i układu krążenia. Oferujemy pobyty zarówno krótko- jak i długoterminowe.

Nasz ośrodek znajduje się w nowym budynku o powierzchni użytkowej ponad 850 m2, składającym się między innymi z 23 dwuosobowych pokoi z własnymi łazienkami i z płaskimi 32-calowymi TV, z salonu wypoczynkowego z jadalnią, sali do rehabilitacji. Pomieszczenia przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, a w budynku i jego otoczeniu nie ma barier architektonicznych.

Willa Seniorówka charakteryzuje się:
 - brakiem barier architektonicznych,
 - dużym salonem wypoczynkowym,
- windą dla niepełnosprawnych,
- systemem przywoławczym w zasięgu każdego pensjonariusza,
- możliwością monitorowania lokalizacji oraz szybkiego nawiązania i utrzymania stałego kontaktu z naszymi Podopiecznymi podczas spacerów na terenie naszego ośrodka oraz poza nim - na przykład na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie,
- salą rehabilitacji,
- kącikiem komputerowym.
 .
Naszym Podopiecznym zapewniamy pobyt w miłej, przyjacielskiej atmosferze z poszanowaniem godności osobistej, intymności i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Oferujemy całodobową opiekę pielęgniarek i opiekunów, o miłym, przyjaznym usposobieniu, dużym zaangażowaniu i doświadczeniu. Zapewniamy także zaangażowanie specjalistów z zakresu medycyny, fizjoterapii i rehabilitacji w celu maksymalnego przywrócenia mobilności i sprawności intelektualnej Pensjonariuszy.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Willa Seniorówka - Prywatny Dom Opieki
ul. Strzelce 104
24-150 Strzelce

516 018 200 http://www.seniorowka.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama