Willa Miracle Dom Opieki

kwatera prywatna

Willa Miracle Dom Opieki

Dokładny adres: ul. Szklarniowa 82

Miejscowość: 05-070 Sulejówek

Telefon: 889 889 222

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu domów opieki pozwoliło nam stworzyć placówkę nowoczesną, uwzględniającą wymagania naszych Podopiecznych i ich rodzin. Oferujemy ośrodek na najwyższym światowym poziomie.
Willa Miracle znajduje się w Sulejówku i to tutaj przyszykowaliśmy przyjazny dom opieki zapewniający kompleksowe wsparcie osobom starszym. To miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na pełną całodobową pomoc dla siebie lub swoich najbliższych czy na wsparcie doraźne. Na naszych Mieszkańców czekają wykwalifikowani lekarze i pielęgniarki zapewniający profesjonalną opiekę.


Jesteśmy zlokalizowani zaledwie 20 minut jazdy od centrum Warszawy. To spokojna, willowa okolica. Wokół naszego domu znajduje się spory park z ponad 100-letnimi dębami, idealny do rodzinnych spacerów. Budynek domu Miracle jest specjalnie przystosowany do potrzeb osób starszych, w tym niepełnosprawnych – nie ma barier architektonicznych i jest zgodny z wymogami unijnymi. Na pensjonariuszy czekają duże pokoje z osobnymi łazienkami. Nasz Dom Opieki może pochwalić się również zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, w tym monitoringu, który pozwala na kontakt z bliskimi.
 
W naszej placówce zapewniamy Mieszkańcom profesjonalną opiekę, konsultacje lekarzy specjalistów (kardiologa, ortopedy, otolaryngologa, neurochirurga, urologa, neurochirurga i in.), oraz profesjonalną rehabilitację (specjalizujemy się w rehabilitacji PO ZŁAMANIU SZYJKI KOŚCI UDOWEJ).
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem USG i EKG.
 
Ponadto naszym Mieszkańcom zapewniamy również:
- pełne wyżywienie wraz z uwzględnieniem diety,
- kwalifikowaną opiekę dla osób z Alzheimerem,
- łóżka ortopedyczne oraz materace zmiennociśnieniowe, ssaki, koncentratory oraz inhalatory do leczenia wziewnego,
- terapię zajęciową,
- tlenoteriapię oraz hydroterapię,
- transport medyczny,
- usługi kosmetyczne i fryzjerskie,
- opiekę duszpasterską,
- parking dla odwiedzających.
 
Oferujemy Państwu pobyty stałe, czasowe oraz dzienne, zarówno dla dorosłych i dzieci.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego rozwiązania w sektorze domów opieki pod Warszawą - jesteśmy do Państwa dyspozycji. 
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt