Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & SPA

Wczasy dla seniorów

Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & SPA

Dokładny adres: ul. Spadzista 2

Miejscowość: 59-850 Świeradów Zdrój

Telefon: 75 784 05 00

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


Dom Uzdrowiskowy Ewa Medical & SPA oferuje wyjątkowo kameralną atmosferę i wysoki standard usług w niepowtarzalnym klimacie ciszy i spokoju.

Obiekt położony jest w zacisznej części miasta Czerniawa-Zdrój w pobliżu sosnowego lasu. Z hotelowych pokoi i słonecznego tarasu podziwiać można rozciągającą się przepiękną panoramę Gór Izerskich i okolic. Krystaliczne czyste, świeże, górskie powietrze, bliskość natury, oddalone zaledwie 100 m od hotelu rowerowe ścieżki Single Track, a także wspaniała atmosfera tworzą idealne warunki zarazem do aktywnego wypoczynku, jak i uczucia pełnego relaksu i odprężenia.
 
Do dyspozycji Gości oddane są:
- komfortowe pokoje 1-, 2-, 3- osobowe typu Standard i Komfort oraz apartamenty
- centrum Medical & SPA
- strefę Wellness: basen, jacuzzi, saunę fińską
- studio fitness
- restaurację i bar
- słoneczny taras
- pokój zabaw dla dzieci
- parking strzeżony, monitorowany
- narciarnię
- windę
- bezprzewodowy dostęp do internetu
 
W ofercie Domu Uzdrowiskowego Ewa Medical&SPA znajdują się:
• pakiety zdrowotne
• pakiety SPA
• pobyty weekendowe i wypoczynkowe
• szeroki wybór ofert specjalnych
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt