Sudecki Dom Seniora Słoneczna Polana

Domy seniora

Sudecki Dom Seniora Słoneczna Polana

Dokładny adres: ul. Franciszkańska 30

Miejscowość: 58-580 Szklarska Poręba

Telefon: 75 717 25 32

Strona internetowa: www.domslonecznapolana.pl

biuro@domslonecznapolana.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Sudecki Dom Seniora „Słoneczna Polana” to wyjątkowe miejsce stworzone dla Seniorów, zapewniające im bezpieczeństwo, komfort oraz możliwość przeżycia jesieni życia w przepięknej okolicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Dom otoczony jest parkiem bukowym z możliwością spędzenia czasu w przystosowanych do wypoczynku altanach. Miejscem szczególnego polecenia jest taras widokowy, z którego można delektować się przepięknym krajobrazem gór Karkonosze.
 
Misją ośrodka jest stworzenie serdecznej i rodzinnej atmosfery.
 
Dom „Słoneczna Polana”
Budynek 3-kondygnacyjny pozbawiony został barier architektonicznych. Ośrodek wyposażony jest w windę oraz bezpieczne i przestronne korytarze przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. W Domu znajduje się profesjonalna sala rehabilitacyjna, pokój kąpielowy z wanną dla osób niepełnosprawnych, w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz sala kominkowa – wyjątkowe miejsce spotkań mieszkańców. W Domu Spokojnej Starości znajduje się 45 miejsc pobytowych.
 
Pokoje
Placówka oferuje komfortowe i bardzo przestronne pokoje jedno i dwuosobowe, funkcjonalnie urządzone, wyposażone w instalację przywoławczą, TV, telefon. Każdy pokój posiada łazienkę przystosowaną dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.
 
Personel
Opiekę w Sudeckim Domu Seniora „Słoneczna Polana” sprawuje wykwalifikowany zespół składający się z pielęgniarek, opiekunów, rehabilitanta, animatora kultury, psychologa i psychiatrę. Mieszkańcy ośrodka otoczeni są opieką lekarza świadczoną w ramach NFZ.
 
Okolica
Dom usytuowany jest w Szklarskiej Porębie – jednym z najpiękniejszych zakątków kraju. Ten słynny kurort to przepięknie położone miasto w dolinie rzeki Kamiennej i jej dopływów, pomiędzy Górami Izerskimi a Karkonoszami. Od strony Gór Izerskich góruje nad nią Wysoki Kamień, a od Karkonoszy Szrenica. Niewiele jest w Polsce obszarów tak sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji jak okolice Szklarskiej Poręby. Cisza, piękne krajobrazy połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów to elementy wpływające niezwykle kojąco na ludzką naturę. Walorów Szklarskiej Poręby nie trzeba reklamować. Jest to bez wątpienia największy obok Karpacza kurort w polskich Sudetach.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Sudecki Dom Seniora Słoneczna Polana
ul. Franciszkańska 30
58-580 Szklarska Poręba

75 717 25 32 www.domslonecznapolana.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama