Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ

Opieka i rehabilitacja

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ

Dokładny adres: ul. Orkana 5

Miejscowość: 36-020 Tyczyn

Telefon: 17 866 15 10

Strona internetowa: http://www.rehmediq.pl/

crm@rehmediq.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ​ rozpoczęło działalność w grudniu 2010 r. i świadczy usługi w zakresie rehabilitacji medycznej. Zgodnie z nowoczesnym modelem fizjoterapii  Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę diagnostyczna i zabiegową.

Przebieg leczenia i rehabilitacji nadzorują lekarze specjaliści: rehabilitacji medycznej oraz ortopedii i traumatologii. Zabiegi oraz programy terapeutyczne wykonuje zespół doświadczonych  fizjoterapeutów.


Oferta Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ:
 
​Fizjoterapia Rzeszów – standard usług medycznych podnoszą tam przestronne gabinety fizykoterapii, hydroterapii, pracownie masażu i terapii manualnej, sale kinezyterapii wyposażone w nowoczesny sprzęt zabiegowy.
Łączna powierzchnia placówki to 1 100 m2. Placówka łączy wysoki poziom usług medycznych z indywidualnym i przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego Pacjenta.

Oddział rehabilitacji dziennej to kompleksowa opieka medyczna oraz szeroka gama metod usprawniania leczniczego z zakresu kinezyterapii, masażu leczniczego i leczenia fizykalnego. Czas pobytu na oddziale rehabilitacji dziennej wynosi dla Pacjenta od 3 do 6 tygodni, średnio 5 zabiegów dziennie.

Usługa medyczna jest refundowana przez NFZ. Warunkiem uzyskania świadczenia jest otrzymanie skierowania od lekarza rodzinnego bądź lekarza specjalisty.

Pracownia rehabilitacji posiada szeroką ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu leczniczego. Zabiegi wykonywane są w przestronnych gabinetach wyposażonych w aparaturę zabiegową i sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi i programy rehabilitacyjne dostosowane do Pacjenta, jego potrzeb i rodzaju schorzenia.

Programy rehabilitacyjne oparte na są metodach: PNF, McKenzie, Cyriax, Ackerman, Mulligan, taping sportowy i kinesiotaping. W placówe prowadzone są również zajęcia dla wszystkich, którzy wyznają zasadę - lepiej zapobiegać jak leczyć. ​

Doświadczenie i umiejętności placówki pozwolają zadbać o zdrowie Klientów. Indywidualny program profilaktyczny dostosowany wyłącznie do potrzeb każdego Pacjenta.

Centrum posiada kontrakt z NFZ.
 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ
ul. Orkana 5
36-020 Tyczyn

17 866 15 10 http://www.rehmediq.pl/
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama