Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ

Opieka i rehabilitacja

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ

Dokładny adres: ul. Orkana 5

Miejscowość: 36-020 Tyczyn

Telefon: 17 866 15 10

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ​ rozpoczęło działalność w grudniu 2010 r. i świadczy usługi w zakresie rehabilitacji medycznej. Zgodnie z nowoczesnym modelem fizjoterapii  Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę diagnostyczna i zabiegową.

Przebieg leczenia i rehabilitacji nadzorują lekarze specjaliści: rehabilitacji medycznej oraz ortopedii i traumatologii. Zabiegi oraz programy terapeutyczne wykonuje zespół doświadczonych  fizjoterapeutów.


Oferta Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne REH-MEDIQ:
 
​Fizjoterapia Rzeszów – standard usług medycznych podnoszą tam przestronne gabinety fizykoterapii, hydroterapii, pracownie masażu i terapii manualnej, sale kinezyterapii wyposażone w nowoczesny sprzęt zabiegowy.
Łączna powierzchnia placówki to 1 100 m2. Placówka łączy wysoki poziom usług medycznych z indywidualnym i przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego Pacjenta.

Oddział rehabilitacji dziennej to kompleksowa opieka medyczna oraz szeroka gama metod usprawniania leczniczego z zakresu kinezyterapii, masażu leczniczego i leczenia fizykalnego. Czas pobytu na oddziale rehabilitacji dziennej wynosi dla Pacjenta od 3 do 6 tygodni, średnio 5 zabiegów dziennie.

Usługa medyczna jest refundowana przez NFZ. Warunkiem uzyskania świadczenia jest otrzymanie skierowania od lekarza rodzinnego bądź lekarza specjalisty.

Pracownia rehabilitacji posiada szeroką ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii oraz masażu leczniczego. Zabiegi wykonywane są w przestronnych gabinetach wyposażonych w aparaturę zabiegową i sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Konsultacje lekarzy specjalistów, zabiegi i programy rehabilitacyjne dostosowane do Pacjenta, jego potrzeb i rodzaju schorzenia.

Programy rehabilitacyjne oparte na są metodach: PNF, McKenzie, Cyriax, Ackerman, Mulligan, taping sportowy i kinesiotaping. W placówe prowadzone są również zajęcia dla wszystkich, którzy wyznają zasadę - lepiej zapobiegać jak leczyć. ​

Doświadczenie i umiejętności placówki pozwolają zadbać o zdrowie Klientów. Indywidualny program profilaktyczny dostosowany wyłącznie do potrzeb każdego Pacjenta.

Centrum posiada kontrakt z NFZ.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt