Centrum Medyczne ALCOR

Usługi opiekuńcze w domu

Centrum Medyczne ALCOR

Dokładny adres: ul. Żegańska 21

Miejscowość: 04-713 Warszawa

Telefon: 22 622 69 22, 501 100 128

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Najważniejszy jest Pacjent, dlatego priorytetem 
Centrum Medyczne   jest zapewnienie bezpieczeństwa
i komfortu przeprowadzanej wizyty w domu seniora


Centrum jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej zarejestrowanym w Rejestrze Podmiotów Wojewody Mazowieckiego - Wykonujących Działalność Leczniczą.

Placówka powstała w 1994 r. i podjęła działalność pod nazwą POMOC. W pierwszych latach zajmowała się wyłącznie wizytami domowymi lekarzy wielu specjalności oraz opieką medyczną w placówce.
W odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów, właściciele Centrum rozwinęli działalność medyczną i poszerzyli ofertę w dziedzinach pokrewnych. Nazwa placówki została zmieniona na Centrum Medyczne ALCOR. Aktualna oferta Centrum obejmuje zarówno pomoc w sytuacjach doraźnych jak i przewlekłych. Dodatkowo ALCOR prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego do domu.

Centrum medyczne przez całą dobę, każdego dnia, w lecznicy, w domu i w każdym innym miejscu wezwania służy wszystkim osobom, które potrzebują pomocy lekarza, pielęgniarki lub innego personelu medycznego. Organizuje i świadczy usługi medyczne dostosowane do potrzeb pacjentów na najwyższym poziomie, we współpracy z najlepszymi specjalistami.

W ramach opieki pielęgniarskiej w domu Pacjenta, Centrum zapewnia dojazd pielęgniarki wszędzie i o dogodnej porze. Pomoc pielęgniarska dotyczy codziennej pielęgnacji i opieki  nad osobami starszymi, której celem jest ułatwienie codziennego życia i podniesienie jego jakości. ALCOR stara się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności.
Centrum dysponuje sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi.

ALCOR proponuje jednorazowe usługi pielęgniarskie w domu i na terenie Ośrodka Zdrowia w celu wykonania zabiegu, jak również kompleksową profesjonalną opiekę pielęgniarską całodniową, całodobową a nawet miesięczną. Oferowana opieka domowa może być sprawowana w dogodnym miejscu i czasie.

Źródło: www.lekarzdodomu.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt