Centrum Medyczne ALCOR

Usługi opiekuńcze w domu

Centrum Medyczne ALCOR

Dokładny adres: ul. Żegańska 21

Miejscowość: 04-713 Warszawa

Telefon: 22 622 69 22, 501 100 128

Strona internetowa: http://www.lekarzdodomu.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Najważniejszy jest Pacjent, dlatego priorytetem 
Centrum Medyczne   jest zapewnienie bezpieczeństwa
i komfortu przeprowadzanej wizyty w domu seniora


Centrum jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej zarejestrowanym w Rejestrze Podmiotów Wojewody Mazowieckiego - Wykonujących Działalność Leczniczą.

Placówka powstała w 1994 r. i podjęła działalność pod nazwą POMOC. W pierwszych latach zajmowała się wyłącznie wizytami domowymi lekarzy wielu specjalności oraz opieką medyczną w placówce.
W odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów, właściciele Centrum rozwinęli działalność medyczną i poszerzyli ofertę w dziedzinach pokrewnych. Nazwa placówki została zmieniona na Centrum Medyczne ALCOR. Aktualna oferta Centrum obejmuje zarówno pomoc w sytuacjach doraźnych jak i przewlekłych. Dodatkowo ALCOR prowadzi wypożyczalnię sprzętu medycznego do domu.

Centrum medyczne przez całą dobę, każdego dnia, w lecznicy, w domu i w każdym innym miejscu wezwania służy wszystkim osobom, które potrzebują pomocy lekarza, pielęgniarki lub innego personelu medycznego. Organizuje i świadczy usługi medyczne dostosowane do potrzeb pacjentów na najwyższym poziomie, we współpracy z najlepszymi specjalistami.

W ramach opieki pielęgniarskiej w domu Pacjenta, Centrum zapewnia dojazd pielęgniarki wszędzie i o dogodnej porze. Pomoc pielęgniarska dotyczy codziennej pielęgnacji i opieki  nad osobami starszymi, której celem jest ułatwienie codziennego życia i podniesienie jego jakości. ALCOR stara się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności.
Centrum dysponuje sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi.

ALCOR proponuje jednorazowe usługi pielęgniarskie w domu i na terenie Ośrodka Zdrowia w celu wykonania zabiegu, jak również kompleksową profesjonalną opiekę pielęgniarską całodniową, całodobową a nawet miesięczną. Oferowana opieka domowa może być sprawowana w dogodnym miejscu i czasie.

Źródło: www.lekarzdodomu.pl
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com

Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Centrum Medyczne ALCOR
ul. Żegańska 21
04-713 Warszawa

22 622 69 22, 501 100 128 http://www.lekarzdodomu.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama