FizjoKlinika Warszawskie Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Medycznej

Opieka i rehabilitacja

FizjoKlinika Warszawskie Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Medycznej

Dokładny adres: ul. Nowogrodzka 62C

Miejscowość: 02-002 Warszawa

Telefon: 533 606 606

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Rzetelność, profesjonalizm, odpowiedzialność i jakość usług to atrybuty naszej kliniki. Najwyższe kwalifikacje zawodowe zespołu, poświadczone certyfikatami, gwarantują stosowanie najbardziej uznanych metod leczniczych w skali światowej, a także dobrane, zindywidualizowane leczenie każdego pacjenta. Bazując na rozległej wiedzy z zakresu medycyny i fizjoterapii, możemy zaproponować każdemu unikalny program leczenia.
 
Naszą pasją od wielu lat są medycyna, osteopatia i fizjoterapia. W ciągu wielu lat pogłębiania naszej wiedzy oraz pracy z osobami cierpiącymi, borykającymi się z różnymi kontuzjami i chorobami zrozumieliśmy, że leczenie to bardzo złożony proces, w którym człowiek powinien być postrzegany jako całość. Do współpracy zaprosiliśmy specjalistów z dziedziny ortopedii, neurochirurgii, osteopatii oraz różnych działów fizjoterapii, z których większość to kadra naukowa warszawskich uczelni wyższych. Dzięki nim nasze działania mogą objąć szerokie spektrum pacjentów. Różne umiejętnościom poszczególnych specjalistów pozwalają nam każdy problem rozpatrywać w wielu aspektach, co okazuje się być najskuteczniejsze w leczeniu złożonych patologii. Ponad to praca w zespole daje nam bardzo wiele atutów z czego głównym jest możliwość działania komplementarnego, uzupełniającego tradycyjne sposoby walki z chorobą. W czasie regularnych spotkań wspólnie opracowujemy najlepsze rozwiązania dla każdego pacjenta uwzględniając jego możliwości oraz potrzeby. Nasi klienci często zaskoczeni są prostotą i przejrzystością naszego postępowania. Od chwili otwarcia naszej kliniki przez nasze ręce przeszły tysiące osób, którym udało się pomóc dzięki czemu Fizjoklinika cieszy się coraz większą renomą w Warszawie i okolicach. To wielka odpowiedzialność pomagać drugiemu człowiekowi. Ta świadomość dodaje nam skrzydeł oraz pcha nas do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
 
Jesteśmy pierwszymi fizjoterapeutami w Polsce stosującymi procedury International Academy of Orthopedic Medicine – kompleksowego systemu badania klinicznego i terapii, będącego obecnie standardem w wielu najlepszych klinikach ortopedycznych i fizjoterapeutycznych na świecie.

W procesie terapii wykorzystujemy ponadto wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach podyplomowych. Szanując komfort i potrzeby Pacjentów, wybieramy najlepsze rozwiązanie danego problemu spośród szerokiego spektrum technik. Z myślą o Państwa bezpieczeństwie i satysfakcji, stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach.
Wiedza i kompetencja naszego zespołu zyskały uznanie warszawskich uczelni – nasi pracownicy są wykładowcami AWF i WSR. Dzieląc się z młodszymi kolegami zasobem wiadomości i doświadczenia, działają na rzecz podniesienia poziomu i jakości świadczonych Państwu usług fizjoterapeutycznych.
Nasz zespół wyróżnia się nie tylko działalnością dydaktyczną. Prowadzimy programy badawcze dotyczące zagadnień bezpośrednio związanych z praktyką kliniczną, medycyną sportową – dzięki nim dodatkowo rozwijamy wiedzę dotyczącą najskuteczniejszych sposobów postępowania w patologiach narządu ruchu i śledzimy aktualne dane naukowe.
Atutem Fizjokliniki jest praca zespołowa – współpraca między członkami zespołu oraz między zespołem i lekarzami różnych specjalności. Wierzymy, że łącząc siły, tym skuteczniej potrafimy zaradzić dolegliwościom naszych Pacjentów.
Jesteśmy zwolennikami holistycznego modelu terapii, uwzględniającego całą gamę warunków psychofizycznych mogących wpływać na powstawanie Państwa dolegliwości.

Za klucz do leczenia uznajemy dotarcie do przyczyny – czynnika leżącego u podłoża procesu patologicznego. Tylko takie podejście gwarantuje trwałe rozwiązanie problemu i pozwala nam nie tylko walczyć z bólem, lecz także równocześnie zapobiegać jego nawrotom. Zawsze działamy przy tym z myślą o naszym najważniejszym celu: przywróceniu Państwu – naszym Pacjentom – pełnej, szeroko pojętej sprawności fizycznej.

Źródło: www.fizjoklinika.com


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt