GamaTrans

Transport medyczny

GamaTrans

Dokładny adres: ul. Jana Pawła II 61/236

Miejscowość: 01-031 Warszawa

Telefon: 48 502 152 002

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski


Firma Gama powstała w 2001 roku. Od samego początku naszym priorytetem było kompetentne podejście do potrzeb przewożonych osób.

W chwili obecnej zajmujemy się głownie transportem osób niepełnosprawnych na terenie Warszawy i okolic. Współpracujemy z wieloma firmami, instytucjami publicznymi oraz osobami prywatnymi.

Oprócz tego obsługujemy imprezy okolicznościowe na terenie całego kraju.
 
Dzięki systematycznym inwestycjom i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji pracowników staramy się zaspokoić rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów.
 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt