Ortmed Sp z.o.o

Sprzęt rehabilitacyjny

Ortmed Sp z.o.o

Dokładny adres: Ul. Baśniowa 3

Miejscowość: 02-349 Warszawa

Telefon: 22 658 45 41, 22 658 45 77

Obsługa klientów w językach:


Firma Ortmed jest jedną z najstarszych firm na terenie Warszawy, która zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Wszytskie usługi prowadzone są na najwyższym poziomie z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Firma zajmuje wysoką pozycję na rynku krajowym dzięki swojej szerokiej ofercie, skierowanej szczególnie dla osób niepełnosprawnych z uszkodzonym narządem ruchu, wieloletniej tradycji oraz wykwalifikowanemu personelowi. Firma Ortmed specjalizuje się w zakresie zaopatrzenia osób ze schorzeniami narządu ruchu w warunkach domowych oraz na oddziałach szpitalnych.

Firma świadczy usługi zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie. 

Głównym celem Firmy Ortmed jest dobór odpowiedniego sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego do konkretnej dysfunkcji narządu ruchu pacjenta.


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt