Transport Medyczny

Transport medyczny

Transport Medyczny

Dokładny adres: Parkowa 24

Miejscowość: 55-010 Żerniki Wrocławskie

Telefon: 535781366

Obsługa klientów w językach:

Angielski Angielski
Niemiecki Niemiecki
Polski Polski


Prywatny transport sanitarny to usługa naszej Fundacji umożliwiająca bezpieczny i komfortowy przewóz osób chwilowo lub trwale niezdolnych do samodzielnego przemieszczania się.
Usługa transportu sanitarnego dla klientów indywidualnych realizowana jest komfortowym ambulansem transportowym wyposażonym w specjalistyczny sprzęt na terenie Wrocławia, całej Polski oraz innych państw Europy. 
W ramach świadczenia usług transportu sanitarnego realizujemy:
  •  przewóz pacjentów pomiędzy jednostkami medycznymi,
  •  przewóz osób na badania
  •  przewóz pacjentów do miejsc zamieszkania,
  •  przewóz osób do domów opieki, zakładów opiekuńczo-leczniczych,
  •  przewóz osób na dializy
Transport międzynarodowy:
Dysponujemy ambulansem przystosowanym do transportu pacjentów na znacznych odległościach.​Jesteśmy w stanie dowieźć i odebrać pacjentów z dowolnego kraju Unii Europejskiej. Profesjonalnie przygotowujemy każdy wyjazd, dobierając odpowiedni sprzęt i kadrę pod kątem stanu zdrowia pacjenta.
Nasz personel posługuje się językiem angielskim, co znacznie poprawia komfort podróży osobom nie władających językiem polskim. 


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt