Stacja Nowa Gdynia

Wczasy dla seniorów

Stacja Nowa Gdynia

Dokładny adres: ul. Sosnowa 1

Miejscowość: 95-100 Zgierz k. Łodzi

Telefon: 42 714 21 41

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dla Seniorów Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu k. Łodzi.

SNG jest miejscem niezwykłym. Z jednej strony to centrum sportowe o wyjątkowo bogatej ofercie atrakcji służących rekreacji i wypoczynkowi – największe tego typu miejsce w Łodzi i okolicach. Z drugiej – kameralny hotel i elegancka restauracja pozwalają na organizację konferencji i uroczystości rodzinnych. Wprawdzie SNG znajduje się zaledwie 15 minut od centrum Łodzi i kilkaset metrów od drogi krajowej A1, to stojąc nad brzegiem stawu nad którym dosłownie znajdują się budynki ośrodka, nie słychać przejeżdżających samochodów a raczej nawoływania dzikich kaczek – mieszkańców stawu. Więcej tu skojarzeń z Mazurami niż centrum Polski.

Nad wszystkim unosi się dobry duch kultury.

Zamierzeniem gospodarzy tego miejsca było wykorzystanie przestrzeni kojarzącej się ze sportem, czy biznesowymi naradami do promocji kultury. Zarówno kultury obrazu – prac malarzy, rzeźbiarzy, grafików czy twórców rękodzieła, jak również kultury słowa – dzięki spotkaniom z pisarzami, poetami, publicystami czy po prostu – ludźmi chcącymi się dzielić swoją pasją i życiem. Promowanie kultury w każdej postaci to misja SNG wpisana w istnienie tego miejsca.

Bogata oferta centrum sportowego sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. SNG dba o klientów w każdym wieku i wyróżnia się szeroką ofertą dla Seniorów.  Znajdziemy tu m.in.: Jogę dla Seniorów, Gimnastykę 60+, Trening Obwodowy w wodzie 60+, Water  Trekking.

Wszystkie zajęcia są w atrakcyjnych cenach, a karta członkowska SNG 60+ to koszt jedynie 1 zł na rok!
Również posiadacze Miejskiej Karty Seniora w Łodzi i Zgierskiej Karty Seniora mogą korzystać z usług SNG na preferencyjnych warunkach.


Źródło: www.stacjanowagdynia.pl


Polecamy

Nowy standard życia na emeryturze

Nowy standard życia na emeryturze

Leśny Dom Seniora to miejsce dobre dla każdej osoby w podeszłym wieku. To właśnie tam życie nabiera nowych, pięknych barw każdego dnia. Ośrodek jako pierwszy w Polsce łączy kompleksową, indywidualną opiekę i rehabilitację z nowoczesnym SPA oraz komfortowym wypoczynkiem. Wszystko to sprzyja zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji – zarówno ciała, jak i umysłu.
Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Czy radosny dom seniora w Polsce jest możliwy?

Nad polskimi domami opieki dla seniorów ciąży swoistego rodzaju fatum. Media pokazują obrazki zaniedbanych staruszków przywiązanych do kaloryfera, zniewolonych środkami farmaceutycznymi. Starsi rodzice straszeni są przez dorosłe dzieci „umieszczeniem w domu starców”. - Czy polski dom seniora może być inny, radosny? - Zapytaliśmy ekspertów opieki nad osobami starszymi Roberta i Monikę, którzy na przekór opiniom postanowili...
Kategorie
Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt