Stacja Nowa Gdynia

Wczasy dla seniorów

Stacja Nowa Gdynia

Dokładny adres: ul. Sosnowa 1

Miejscowość: 95-100 Zgierz k. Łodzi

Telefon: 42 714 21 41

Strona internetowa: www.stacjanowagdynia.pl

rezerwacje@nowa-gdynia.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

PolecaneZapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dla Seniorów Stacji Nowa Gdynia w Zgierzu k. Łodzi.

SNG jest miejscem niezwykłym. Z jednej strony to centrum sportowe o wyjątkowo bogatej ofercie atrakcji służących rekreacji i wypoczynkowi – największe tego typu miejsce w Łodzi i okolicach. Z drugiej – kameralny hotel i elegancka restauracja pozwalają na organizację konferencji i uroczystości rodzinnych. Wprawdzie SNG znajduje się zaledwie 15 minut od centrum Łodzi i kilkaset metrów od drogi krajowej A1, to stojąc nad brzegiem stawu nad którym dosłownie znajdują się budynki ośrodka, nie słychać przejeżdżających samochodów a raczej nawoływania dzikich kaczek – mieszkańców stawu. Więcej tu skojarzeń z Mazurami niż centrum Polski.

Nad wszystkim unosi się dobry duch kultury.

Zamierzeniem gospodarzy tego miejsca było wykorzystanie przestrzeni kojarzącej się ze sportem, czy biznesowymi naradami do promocji kultury. Zarówno kultury obrazu – prac malarzy, rzeźbiarzy, grafików czy twórców rękodzieła, jak również kultury słowa – dzięki spotkaniom z pisarzami, poetami, publicystami czy po prostu – ludźmi chcącymi się dzielić swoją pasją i życiem. Promowanie kultury w każdej postaci to misja SNG wpisana w istnienie tego miejsca.

Bogata oferta centrum sportowego sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. SNG dba o klientów w każdym wieku i wyróżnia się szeroką ofertą dla Seniorów.  Znajdziemy tu m.in.: Jogę dla Seniorów, Gimnastykę 60+, Trening Obwodowy w wodzie 60+, Water  Trekking.

Wszystkie zajęcia są w atrakcyjnych cenach, a karta członkowska SNG 60+ to koszt jedynie 1 zł na rok!
Również posiadacze Miejskiej Karty Seniora w Łodzi i Zgierskiej Karty Seniora mogą korzystać z usług SNG na preferencyjnych warunkach.


Źródło: www.stacjanowagdynia.pl
Udogodnienia
  • Basen Basen
  • Kawiarnia Kawiarnia
  • Możliwośc odpoczynku na powietrzu Możliwośc odpoczynku na powietrzu
  • Parking Parking
  • Sąsiedztwo lasu Sąsiedztwo lasu
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: https://przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu https://przyjazniseniorom.com/

Stacja Nowa Gdynia
ul. Sosnowa 1
95-100 Zgierz k. Łodzi

42 714 21 41 www.stacjanowagdynia.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama