Centrum Medyczne SENIOR

Poradnie geriatryczne

Centrum Medyczne SENIOR

Dokładny adres: ul. Rzemieślnicza 3

Miejscowość: 81-855 Sopot

Telefon: 58 552 31 16

Strona internetowa: www.cmsenior.pl

rejestracja@cmsenior.pl

Obsługa klientów w językach:

Polski Polski

Polecane

Centrum Medyczne Senior to zespół lekarzy, których połączyła wspólna misja – wspierać osoby starsze w ich słabnącym zdrowiu, wydolności funkcjonalnej i umysłowej.
Centrum istnieje od roku 2000, wcześniej jako NZOZ Senior a od 2014 roku pod nazwą Centrum Medyczne SENIOR w nowej sopockiej siedzibie przy ulicy Rzemieślniczej 3.
 
Centrum przyjmuje osoby w wieku okołoemerytalnym, które chciałyby z ocenić swój potencjał intelektualny i kondycję zdrowotną u progu III wieku i o ile to będzie potrzebne ustalić plan naprawczy, osoby starsze niepokojące się o swoje zdrowie, a szczególnie tych pacjentów u których doszło do załamania się kondycji zdrowotnej w ich indywidualnym procesie starzenia.
Takim kryzysom zwykle towarzyszy osłabienie, niepewność i lęk o utratę samodzielności. Często trudno jest określić, który czynnik (choroba, uraz psychiczny, jakaś zmiana w środowisku chorego, czy wpływ przyjmowanych leków) jest odpowiedzialny za poszczególne objawy. Eksperci centrum swoim wspólnym doświadczeniem starają się szybko pomóc w znalezieniu przyczyny kryzysu i ustaleniu prawidłowego postępowania – dla poprawy stanu zdrowia i powrotu do niezależności.
 
Oferta:

Specjalistyczne gabinety lekarskie:
- Konsultacja geriatryczno-internistyczna,
- Konsultacja psychogeriatryczna,
- Konsultacja ortopedyczna,
- Konsultacja psychologiczna,
- Profilaktyczna ocena geriatryczna (bilans 60 – latka),
- Kompleksowa ocena geriatryczna,
- Konsultacje neurologiczne.
 
Dzienny oddział psychogeriatryczny
Założeniem Oddziału jest opieka nad pacjentami z chorobami otępiennymi, jednak możliwe jest przyjmowanie pacjentów z innymi problemami psychogeriatrycznymi : zaburzeniami nastroju i zachowania do obserwacji.
 
Ośrodek Alzheimerowski
Do rozpoznania przyczyn i leczenia zaburzeń pamięci nie jest niezbędna hospitalizacja. W warunkach ambulatoryjnych doświadczony zespół potrafi określić diagnozę i realizować leczenie.

 
Ładowanie mapy...
Poleć ten obiekt:
Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu: przyjazniseniorom.com


Odśwież kod
Dane kontaktowe:

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu http://przyjazniseniorom.com/

Centrum Medyczne SENIOR
ul. Rzemieślnicza 3
81-855 Sopot

58 552 31 16 www.cmsenior.pl
Kategorie
Domy seniora Opieka i rehabilitacja Transport medyczny Wczasy dla seniorów Sprzęt rehabilitacyjny Uniwersytety Trzeciego Wieku Dzienny Dom Senior-WIGOR Hospicja Mieszkania dla seniorów Poradnie geriatryczne Usługi opiekuńcze w domu Produkty medyczne
Wyszukaj obiekt
reklama